گروه: اخبار استان خبر: 165531 / تاریخ انتشار : 1399/8/13 ساعت : 10:36
مدیر کل آموزش و پرورش خبر داد؛

اجرای 25 برنامه تحول آموزشی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : بر اساس برنامه های راهبردی وزارت آموزش و پرورش ۲۵ برنامه بسته تحولی درمدارس کهگیلویه و بویراحمداجرا می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هادی زارع پور گفت :تعدادی از این بسته ها به آموزش و پرورش استان اعلام شده و مراحل اجرائی آن ها آغاز و پیگیری در برنامه ریزی برای اجرا و ارزیابی از آنها مورد تاکید است.

 

 وی گفت: برنامه های تحولی شامل مدرسه خوانا و کیفیت بخشی به برنامه ویژه مدرسه در حوزه ابتدایی هر دانش آموز یک مهارت در حوزه متوسطه کنترل وزن و چاقی در دانش آموزان در حوزه تربیت بدنی هر دانش آموز یک نقش اجتماعی و ساحت های تربیتی در حوزه پرورشی مسکن معلمان و معلم پژوهنده در حوزه منابع انسانی و پشتیبانی پیوند سواد و زندگی در حوزه سواد آموزی اجرا می شود.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود : برخی برنامه های تحولی مانند شبکه آموزشی دانش آموزان با عنوان شاد مربوط به همه گروه ها و حوزه هاست.

 

زارع پور افزود:  طرح آشتی با آموزش با عنوان (آبا) در حوزه مدیریت مشارکت ها و با هدف جذب بازماندگان از تحصیل اجرا می شود.

 

زارع پور با اشاره به اینکه در پایان طرح از فعالیت های انجام شده ارزیابی ویژه ای انجام می شود گفت :برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی طرح آجر به آجر در حوزه نوسازی توسعه و تجهیز مدارس در حال اجراست .

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.