گروه: اخبار استان خبر: 166037 / تاریخ انتشار : 1399/8/24 ساعت : 12:14
استاندار در نشست ستاد کرونا مطرح کرد:

واکنش استانداربه خبر صبح زاگرس/نشست های انتخاباتی که سلامت مردم را به خطر می اندازند/جریمه 500 هزار تومانی برای خودروهای شرکت کننده در تشییع ها

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سلامتی مردم در اولویت است، گفت : جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای خودروهایی که در مراسمات تدفین حاضر می شوند پیش بینی شده است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، این پایگاه خبری چند روز گذشته از نشست های شبانه و انتخاباتی در شهرستان های گچساران و باشت ابخاری را منتشر کرد(اینجا) که در جلسه ستاد کرونا به آن پرداخته شد، گناوه لری نیز موضوعی بود که رسانه صبح زاگرس به آن پرداخته بود.(اینجا)

حسین کلانتری  با بیان اینکه سقف تخت های بیمارستان در حال تکمیل است، گفت: بستری های سی سی یو و ای سی یو نیز در حال پر شدن است.

 
وی با بیان اینکه با هماهنگی سپاه در صورت نیاز جهت افزایش تخت ها در شرایط بحرانی اقدام می شود، گفت: از ۸۰ درصد مردم که موراد بهداشتی را رعایت می کنند تشکر می کنیم و با مابقی یعنی ۲۰ درصد دیگر که رعایت نمی کنند از طریق اعمال قانون برخورد خواهیم کرد.
 
کلانتری با بیان اینکه شیوه و شکل های جدید در خصوص  آسیب های کرونا بیان شود، گفت: کسانی که نیاز به قرنطینه دارند از طریق آموزش ها باید بیان شود که از قرنطینه خارج نشوند،گردهمایی تحت هر عنوان جلسه اداری که برگزار می شود باید موراد بهداشتی را رعایت کنند، در ابتدا باید خودمان  عمل کنیم، نیاز است که مراسمات عروسی و عزا بیش تر از پیش کنترل شود.
 
کلانتری با اشاره به ابتلای یک پزشک و خانواده او در یک دور همی خانواده گفت: در دور همی های خانوادگی ماسک زدن فایده چندانی ندارد، افراد و هنرمندان در زمینه کرونا و آموزش های هنری ورود کنند.
 
استاندار با بیان اینکه در مراسمات عزا تجمعات باید محدود شود، گفت: خودروهایی که در مراسمات تشییع جنازه حضور پیدا می کنند پیش بینی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شده است.
 
وی با بیان اینکه کاندیداها برای خدمت آمده اند بیان کرد: در گچساران و باشت انتخابات میان دوره ای  را در پیش داریم و فرماندار اعلام کرد رفت و آمدهای شبانه در حال اجراست که این موضوع به ضرر سلامت مردم است.
 
وی بیان کرد: طرح محله محور با همکاری سپاه پاسداران جهت کمک به جلوگیری شیوع کرونا  را دنبال کنید، قرارگاه ستاد کرونا با همکاری معاون امنیتی راه اندازی شد که مصوبات ستاد کرونا را دنبال می کنند و  با همکاری نیروی انتظامی سپاه دادستانی کسانی که مصوبات را رعایت نمی کنند برخورد می شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.