گروه: اخبار استان خبر: 166129 / تاریخ انتشار : 1399/8/30 ساعت : 00:23
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی خبر داد:

دستاورهای و برکات قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران برای مردم بهمئی/از احداث بهداری تخصصی تا تامین اعتبار پروژه های کشاورزی

پسنده با بیان اینکه سفر سردار حزنی برکات زیادی برای بهمئی داشت،گفت:در روزهای آینده یکی از مسئولان کشوری برای پیگیری اعتبارات سفر مسئول قرارگاه محرومیت زدایی به شهرستان می آید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اشاره به سفر یکی از مسئولان بلند پایه سپاه پاسداران به این شهرستان،این سفر را در راستای بررسی میزان پیشرفت پروژه ها و اعتبارات تخصیص یافته به بهمئی از مصوبات سفر سال گذشته فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب به این شهرستان محروم عنوان کرد.

 

سرهنگ پاسدار باقر پسنده با بیان اینکه سفر سردار حزنی به شهرستان بهمئی دستاوردها و برکات زیادی داشت.

 

وی گفت:با توجه به پتانسیل و ظرفیت های بالای بهمئی به خصوص در حوزه عمرانی و کشاورزی،سال گذشته درخواستی از فرماندهی سپاه پاسداران مبنی بر توجه ویژه به این شهرستان محروم داشتیم که سردار حزنی به نمایندگی از ایشان به بهمئی سفر کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی افزود:این سفر که در راستای سیاست های محرومیت زدایی سپاه پاسداران صورت گرفت،اعتبارات خوب و قابل توجهی به بهمئی تخصیص یافت.

 

پسنده خاطرنشان کرد:تامین اعتبار درمانگاه تخصصی شهرستان بهمئی که کلنگ زنی شد و الحمد الله الان پیشرفت خوبی دارد .

 

وی گفت:در بخش کشاورزی 10 میلیارد ریال به حوزه توسعه کشاورزی به روستای برم الوان اختصاص یافت که طرح مطالعاتی آن در حال اتمام است و قرار شد سازمان جهاد کشاورزی استان هم 10 میلیارد ریال به این اعتبار اضافه کند که به زودی شاهد عملیات اجرایی این پروژه کشاورزی برای آبرسانی به زمین های زراعی این روستا هستیم.

 

پسنده ادامه داد:در حوزه احداث حمام و سرویس بهداشتی و همچنین لوله کشی گاز منازل محرومین هم بیش از 500 پروژه از محل اعتبارات سفر دبیر قرارگاه محرومیت زدایی به بهمئی اختصاص یافت .

 

در حوزه تامین جهیزیه برای زوج های جوان شهرستان هم اقدامات خوبی انجام شد که این روند ادامه دارد و سعی می کنیم تعداد بیشتری از زوجهای جوان را در زمینه جهیزیه حمایت کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان گفت:تمام تلاش خود را می کنیم تا با حمایت قرارگاه محرومیت زدایی و استفاده از ظرفیت گروه های جهادی، با خدمت رسانی و ارائه خدمات در خور و شایسته به روستانشینان، زمینه کاهش مهاجرت به شهر و توسعه روستایی در شهرستان را فراهم کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.