گروه: اخبار استان خبر: 166158 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 ساعت : 08:39
پیگیری سوژه های مردمی:

بلاتکلیفی 10ساله یک کوچه در لنده و بی خیالی مسئولان+تصاویر

ساکنین کوچه شهید علی پور لنده از بلاتکلیفی این کوچه در 10سال گذشته گلایه کرده و خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، توسعه زیرساخت های به عنوان یکی از راهبری های مهم در جهت رضایت مندی شهروندان است که متاسفانه به دلیل گستردگی حوزه کاری شهرداری ها برخی مناطق از این سند توسعه باز می مانند.

نا رضایتی و گلایه مندی ساکنین کوچه شهید علی پور بعد از شاهد 10شهر لنده بیش از 10سال است که بلاتکلیف مانده است و این در حالی است نقشه طرح تفضیلی شهرداری نیز بر بازگشایی آن تاکیددارد.

سلمان تاج دینی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: بیش از 10سال است که کوچه شهید علی پور بدون زیرسازی و خدمات شهری به حال خود رها شده است و در این سال ها پیگیری های زیادی برای بازگشایی و جدول و آسفالت آن صورت گرفته است ولی تا کنون به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم.

وی افزود: طرح تفضیلی شهر در این کوچه برای بازگشایی آمده است ولی متاسفانه شهرداری در خصوص اجرا و بازگشایی خیابان تا کنون اقدامی نکرده است و چندین بار که ورود پیدا کردیم ماالک زمین مانع شد که با حکم دادگستری و کلانتری رای بر اجرا و بازگشایی داده شد ولی باز هم شهرداری کوتاهی کرده است.

این شهروند لنده ای گفت: در فصل زمستان گل و لای ناشی از زمین ها مالک و عدم بازگشایی کوچه باعث ممانعت از تردد در کوچه می شود که خواستار رفع این معضل چندین ساله از سوی شهرداری و شورای شهر لنده هستیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.