گروه: اخبار استان خبر: 166252 / تاریخ انتشار : 1399/8/29 ساعت : 18:11
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویراحمددر گفتگو با صبح زاگرس:

افتتاح پروژه های مسکن مددجویان و تقدیر از 70 جهادگر بسیجی در هفته بسیج

فرمانده بسیج ناحیه بویراحمد با بیان اینکه هفته بسیج در سال جاری با شعار بسیج پیشرو خدمت و امید آفرین شروع می شود، گفت:در هفته بسیج افتتاح پروژه های مسکن مددجویی را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ روح الله شاهینی  با اشاره به اینکه شعار محوری سال  جاری در هفته بسیج، با نام بسیج پیشرو خدمت و امید آفرین است گفت: روزشمارهفته بسیج از روز جمعه 30 آبان ماه تا پنجشنبه هفته آینده 6 آذرماه ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه روز 30 آبان ماه که روز ولادت حضرت عبدالعظیم است و به نام بسیج معنویت و سلامت است، بیان کرد: در روز دوم بسیج فرزند مسجد و خادم مردم، روز سوم روز تشکیل بسیج دانشجو و طلبه  و بنام بسیج مطالبه گر و عدالتخواه، روز چهارم بسیج سبک زندگی اسلامی و ایرانی، روز ششم ولادت امام حسن عسکری و با نام بسیج ولایی و انقلابی و تمدن سازی نام گذاری شده است.

 

وی در ادامه افزود: روز پنجم که روز تشکیل بسیج سازمان بسیج مستضعفین بوده و با نام بسیج نیروی مقاومت ملت ایران نام گذاری شده است، روز ششم  وفات حضرت معصومه (س) است با نام بسیج خدمت مومنانه و ایثارگرانه نام گذاری شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با بیان اینکه در طول هفته بسیج برنامه های متفاوتی در سطح شهرستان برگزار می شود، گفت: غبار روبی گلزار مطهر شهداء در مرکز استان و شهرستان ها، افتتاح پروژه های ساخت مسکن های مددجویی، تقدیر از جهادگران به تعداد 70 نفر، نشست های روشنگری، اردوهای جهادی، فضاسازی محیطی در سطح شهرستان بویراحمد،  دیدار با امام جمعه مرکز استان، سرکشی از خانواده های ایثارگران، و تکریم و تجلیل از بسیجیان نمونه هر پایگاه را خواهیم داشت.

 

وی افزود: ارسال عکس نوشته و کلیپ در خصوص هفته بسیج، برگزاری مسابقات کتابخوانی از دیگر برنامه های هفته بسیج توسط ناحیه مقاومت شهرستان بویراحمد است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.