گروه: اخبار استان خبر: 166374 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 15:26

پاتاوه گذرگاه تاریخ یا سپر بلای کهگیلویه وبویراحمد؟/گلایه مردم پاتاوه از بی توجهی به کرونا توسط بازاریان و مسئولین

شهر تاریخی پاتاوه به عنوان دروازه ورودی شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل برخی بی توجهی ها در معرض بیشترین ابتلای روزانه به کرونا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بافراگیری موج سوم کرونا در کشور شهرستان دنا در استان کهگیلویه وبویراحمد طبق آمار ها در وضعیت زرد قرار گرفته است و گویا همین موضوع باعث ایجاد امنیت خاطر کاذب برای برخی افراد شده و به نحوی بهانه ای شده است برای رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط برخی از صنوف و حتی شهروندان.

 

شهر تاریخی پاتاوه به عنوان دروازه ورودی شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل برخی بی توجهی ها در معرض بیشترین ابتلای روزانه به کرونا قرار گرفته است.

---

یکی از ساکنین پاتاوه با ارسال مطالبی به این پایگاه خبری ضمن گلایه از عدم رعایت جدی پروتکل های بهداشتی در ورودی شهرستان دنا گفت: "بخش پاتاوه روزانه با بیش از ۵۰ تست کرونایی که آن هم به خاطر نبود ظرفیت پاتاوه، در یاسوج تست انجام می شود و به گفته خود مسئولین بهداشت و‌درمان روزانه بیش از ۹۵ درصد آن مثبت هستند، چطور مسئولین مربوطه هیچ راهکاری برای اصناف و ورودی های بخش ارائه نمیدهند؟؟؟"

 
 
این شهروند پاتاوه افزود: پاتاوه ورودی استان کهگیلویه وبویراحمد است که روزانه از استانهای بحرانی و پرخطر شاهد تردد مسافران زیادی است، از طرفی دیگر جاده مواصلاتی شهرستان مارگون، استانهای همجوار، یاسوج و شهرسی سخت نیز به شمار می آید. آیا در این بخش کنترل تردد و منع رفت آمد وجود دارد؟ آیا به اصناف پرخطر توجهی میشود؟ آیا برگزاری مراسمات وجشن های عروسی پیگیری میشود؟
 
---
 
وی بیان کرد: مگر نه اینکه روزانه شاهد برگزاری عروسی های چند صد نفره و‌ مراسمات هزار نفر هستیم؟ مگر مصوب نشده تجمع بالای ۲۰ نفر ممنوع؟ درحالی که خلوت ترین مراسم فوتی کرونایی شهرستان بیش از ۵۰نفر شرکت کردند و چقد هم به آن می نازند که رعایت کردیم؟؟
 
 
 
این شهروند ساکن پاتاوه در مطالب ارسالی خود گریزی هم به بی توجهی مسئولان زد و گفت: تا حالا کدام مسئول به حاشیه رودخانه بشار سرزده و ترافیک ماشین هایی با پلاک شهرستانی رو مشاهده کرده؟ مگر مایحتاج همین پلاک شهرستانی ها از اصناف پاتاوه و حومه خریداری نمیشود؟
 
 
 
 
وی اظهار کرد: بر چه اساسی شهرستان دنا زرد اعلام شده در صورتی که در یک روز ۵مورد خاکسپاری کرونایی در بخش پاتاوه صورت گرفت؟! و چرا در این شرایط جشن های عروسی چنصدنفره زیر گوش مسئولین برگزار میشود!
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
رضا پویان
1399/9/2 - 17:44
سلام. متاسفانه در بخش پاتاوه مردم و اصناف پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا را رعایت نمی کنند. و کاملا نسبت به سلامتی خود و همنوعان بی تفاوت هستند.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.