گروه: اخبار استان خبر: 166394 / تاریخ انتشار : 1399/9/2 ساعت : 16:53

کمبود روغن و گلایه بازاریان سی سخت از انحصار توزیع روغن دولتی+تصاویر

مدتی هست که کمبود روغن خوراکی در شهر سی سخت شهروندان را آزرده و بازاریان نیز از انحصار نوزیع روغن دولتی توسط یک مغازه گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهروندان سی سخت از نبود روغن در شهر به ستوه آمده اند و گلایه دارند و انتظار می رود از مسئولان مربوطه که با حضور مستمر در بازار کمبودها را بررسی جهت تامین آن تلاش کنند.

 

مدتی هست که کمبود روغن خوراکی در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا استان کهگیلویه وبویراحمد شهروندان را آزرده است و بازاریان نیز از انحصار نوزیع روغن دولتی توسط یک مغازه گلایه دارند.

 

طی بازدید این پایگاه خبری از چند مغازه در سطح شهر سی سخت مشاهده شد که ویترین روغن آنها خالی بوده و پس از پیگیری موضوع از فروشنده مشخص شد که انحصار توزیع روغن دولتی در شهر سی سخت در دست یک مغازه بوده که از فضای نسبتا بزرگی برخوردار نبوده و تجمع شهروندان در صف خرید روغن موجب بالا رفت آمار ابتلای به کرونا می شود.

 

کمبود روغن در سی سخت بی سابقه بوده به نحوی است که برخی از شهروندان برای تهیه آن در این شرایط کرونایی به مرکز استان سفر می کنند.

 

 

شهامت باربد مدیر بازرگانی شهرستان دنا در این خصوص کمبود روغن خوراکی در سطح بازار گفت: این موضوع در سطح استان رخ داده ولی روغن طرح تنظیم بازار شهر سی سخت اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: روغن تنظیم بازار شهر سی سخت که توسط عامل خرید آقای خلیلی خریداری شده که این روغن از کارخانه اکسین فرایند گچساران تهیه شده است و پس از آن نیز سهمیه دیگری اختصاص می یابد.

 

گفتنی است اکنون انحصاری بودن توزیع روغن در شهر سی سخت موجب تجعات افراد و ابتلای آنان به کرونا شود و از طرفی موجب کمبود روغن در سایر مغازه ها شده است که می طلبد صنعت و معدن و نجارت شهرستان دنا به این موضوع ورد کند و در سایر مغازه ها روغن دولتی را توزیع کند.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.