گروه: اخبار استان خبر: 166485 / تاریخ انتشار : 1399/9/4 ساعت : 17:07
سخنگوی شورای شهر دهدشت خبر داد؛

تصمیمات جدید در مورد زمین های شهری دهدشت/آخرین وضعیت زمین های بلاتکلیف این شهر

در نشست امروز مسئولان شهرستان دهدشت و چند تن از کارشناسان استانی، آخرین وضعیت زمین های شهری دهدشت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛صبح امروز نشستی در محل فرمانداری کهگیلویه با حضور آقای شهامت مدیر کل شورا و شهرداری استان ، کریم پور، امیریان و ملک زاده از حوزه مسکن و راه و شهرسازی ، سیاوش زاده  و مهندس مشاور طرح و تیم شورا شهردار و کارشناسان شهرداری برگزار شد.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دهدشت در این نشست گفت:درخصوص الحاق زمین بسیجیان و ولایت مشکل خاصی وجود ندارد.

 

آران پور افزود:کمربندی سوم هم به صورت متر خودِ کمربندی و قسمت بیرون کمربندی به صورت ۷۰ متر ذخیره سبز آزاد می شود و قسمت داخل کمربندی هم حدود ۴۰ متر به شهر الحاق می شود.

 

وی تصریح کرد:شهرک پرستاران هم تا زمان خاصی به صورت کامل در طرح قرار می گیرد البته در صورت استقبال نکردن تا فرصت محدود، قسمتی از سرانه طرح جابجا می شود .

 

آران پور گفت:در طرح زمین فرهنگیان نیاز به تلاش بیشتری برای متقاعد کردن مشاور و حوزه راه و شهرسازی جهت الحاق هست  که به صورت مشروط است.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دهدشت ادامه داد:چندین هکتار حاشیه ورودی سوق نیاز به توافق مالکین با شهرداری هست و انشا الله قابل حل است.

 

آران پور خاطرنشان کرد:واقعیت این است شهردار محترم و کارشناسان شهرسازی و اعضا شورا تمام قد تلاش و رایزنی داشتند ، اگر مشاور در جایی پافشاری کرد صرفا به خاطر تایید شدن طرح در شورای عالی شهرسازی است.

 

وی افزود: تلاش شد تا حد امکان در همه نقاط شهر فضای رشد و پیشرفت شهر فراهم شود واین گره و محدودیت نزدیک به سی سال برداشته شود.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر دهدشت در پایان گفت:امید است با توجه به توافقات صورت گرفته روز دهم و یازدهم در شورای شهرسازی استان تایید شود و بعد از آن جهت تایید نهایی به شورای عالی شهرسازی ارسال شود.

 

تصاویر تمکیلی:

 

---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.