گروه: اخبار استان خبر: 166489 / تاریخ انتشار : 1399/9/4 ساعت : 20:30
بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت؛

ارائه خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به روستاهای محروم بهمئی+تصاویر

بسیج جامعه پزشکی بهمئی در اردوی جهادی یک روزه به چند روستای محروم دهستان کفشکنان خدمت رسانی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهمئی در اردوی جهادی یک روزه  با اعزام به چند روستای محروم دهستان کفشکنان، به اهالی این روستاها خدمت رسانی کرد.

 

مهدی غلامی نژاد، جانشین ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این راستا به خبرنگار ما گفت:امروز همزمان با ولادت امام حسن عسکری(ع) و بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج به روستاهای محروم شهرستان اعزام شدیم تا بتوانیم در این شرایط حاد کرونایی با ارائه خدمات مختلف گوشه ای از مشکلات این مردم را حل کنیم.

 

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان در ادامه با ارائه جزئیات خدمات ارائه شده گفت:در تیم اعزامی امروز ما پزشک،پرستار،مشاور، کارشناسان و مشاوران پزشکی و سلامت حضور داشتند.

 

والی زاده افزود: خدمات ارائه شده امروز به اهالی این روستاها ویزیت رایگان،داروی رایگان،ارائه خدمات آموزشی،مشاوره ای و اعطای بسته های معیشتی بود.

 

وی خاطرنشان کرد: اهالی روستاهای حوزه اقماری بلوط حصار شامل دوخوس،بلوط حصار،برزیان،امامزاده عسکر از خدمات ارائه شده امروز تیم اعزامی ما بهره مند شدند که برنامه داریم این خدمات را با دعوت از تیم های جهادر پزشکی زیر نظر بسیج جامعه پزشکی شهرستان ادامه دهیم.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.