گروه: اخبار استان خبر: 166579 / تاریخ انتشار : 1399/9/6 ساعت : 20:19
نماینده صدا و سیما در بهمئی خبر داد:

افزایش کمی و کیفی شبکه های تلویزیونی در بهمئی/شهروندان نگران اختلال های اخیر نباشند

مختاری از افزایش کمی و کیفی شبکه های تلویزیونی در شهرستان بهمئی در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ نماینده صدا و سیما در شهرستان بهمئی از کیفی سازی شبکه های دیجیتال تلویزیونی در روزهای آینده در این شهرستان خبر داد.

 

مسلم مختاری در این راستا گفت:اگر در دریافت شبکه های دیجیتال و تلویزیونی شما طی این چند روز با مشکل، پارازیت و خش مواجه شد، نگران نباشید،این اختلال به دلیل تعمیرات است.

 

وی افزود:در حال تعمیر و افزایش کیفیت شبکه در بهمئی هستیم، در ضمن فرکانس ها از تهران تغییر کرد که لازم است بعد از تعمیرات نهایی شهروندان در صورت دریافت شبکه ها با کیفیت پایین و اختلال مجددا کانال یابی کنند.

 

مختاری با بیان اینکه از دیروز شبکه های دیجیتالی صداوسیما به ویژه شبکه یک تا ۱۰ دچار پارازیت شد، خاطرنشان کرد:شاید خیلی از شهروندان عزیز در جریان موضوع نباشند که علت این اختلال چه بود.

 

نماینده صدا و سیما در بهمئی ادامه داد:از امروز کیفیت برخی شبکه ها به HD  و کیفیت برخی دیگر  به 4K تبدیل می شوند که این موضوع در برخی دستگاه های تلویزیونی قبلی و دستگاه های دیجیتال مشکل ایجاد می کند.

 

مختاری گفت:هدف از این اقدام  افزایش تعداد شبکه ها در آینده نزدیک تا ۲۱ شبکه تلویزیونی و افزوده شدن چند شبکه دیگر است.

 

وی افزود:این موضوع سراسری است و فرکانس ماهواره ای شبکه های ملی از تهران  تغییر کرد.

 

مختاری با بیان تخصص و همت مهندسان و نخبگان ایرانی در سال جهش تولید، جهش کیفی زیرساخت های فنی رسانه ملی را به ارمغان آورد، تصریح کرد: این اقدام گام مهمی در راستای برقراری عدالت رسانه ای که از ۹ آذر اجرایی می شود.

 

وی در پایان گفت: مهندسان، نخبگان و فناوران ایرانی برای تحقق شعار «رسانه ملی، عدالت رسانه ای و ارائه خدمات با فناوری برتر» پای کار آمدند تا با این تلاش کارکنان صداوسیما،  از 9/9/99 تصاویر را در قاب تلویزیون واضح‌تر ببینیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.