گروه: اخبار استان خبر: 166736 / تاریخ انتشار : 1399/9/11 ساعت : 07:20
تحلیلگر مسائل بین الملل در گفتگو با صبح زاگرس:

بی تفاوتی مسئولان در برابر مسئله نفوذ/ انتقام مدبرانه،حتمی و قطعی از صهیونیستها لازم است

آرمیده گفت: انتقام ترور شهید فخری زاده باید به گونه ای باشد که ضمن ضربه زدن به آنها، ترس و وحشت را بر پیکره اسرائیل غاصب،غالب کند تا دیگر جرات و جسارت اقدامات پیش دستانه در ترور علیه سرمایه های ایران اسلامی را نداشته باشند.

کارشناس و تحلیلگر سیاسی منطقه در گفتگو با صبح زاگرس بر لزوم انتقام مدبرانه،حتمی و قطعی از عاملان ترور شهید فخری زاده به خصوص رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کرد.

 

محمدعلی آرمیده تصریح کرد:در میان غفلت محض تیم حفاظتی دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده و حفره های به وجود آمده سیستم اطلاعاتی کشور، سرویس جاسوسی موساد متعلق به رژیم جاعل و کودک کش صهیونیسم، داغ تازه ای بر دل ملت ایران نشاند و یکی دیگر از سرمایه های هسته ای را از ما گرفت.

 

وی گفت:جدای از شکست حفاظتی تیم امنیتی ایشان، مسئله نفوذ دشمن و سازماندهی یک تیم عملیاتی و پشتیبانی مجهز با تعداد نفرات بالای 40نفر هست که سوالات بی پاسخ زیادی را در اذهان ملت بوجود آورده است.

 

آرمیده افزود: پاسخ همه  این سوالات در یک جمله خلاصه می شود که یک جای کار حسابی می لنگد و آن مسئله نفوذ است.

 

وی ادامه داد:مسئله ای که سالهاست مقام معظم رهبری این هشدار جدی را به مسئولین دولتی گوشزد کرد اما افسوس از بی تفاوتی محض متو لیان اداره کشور.

 

این تحلیل گر سیاسی مسائل بین الملل تصریح کرد:جدای از اتفاق اسفناک پیش آمده، مطالبه جدی مردم از مسئولان، انتقام فوری از عاملان و آمران این جنایت به خصوص رژیم صهیونیستی است.

 

آرمیده افزود: این انتقم بایستی در برگیرنده ضربه ای مهلک به این رژیم نامشروع باشد اما عقل سلیم ایجاب می کند علاوه بر اقدام سرویس های اطلاعاتی کشور در حوزه حریف جهت انتقام جدی،هر گونه پاسخ متناسب با شرایط منطقه و عدم بهانه دادن به حکام نامشروع سازمانهای بین المللی و در راستای مقاومت فعالانه ، زیرکانه ، کوبنده، سریع و پشیمان کننده باشد.

 

وی گفت: این اقدام باید به گونه ای باشد که ضمن ضربه زدن به آنها، ترس و وحشت را بر پیکره اسرائیل غاصب،غالب کند تا دیگر جرات و جسارت اقدامات پیش دستانه در ترور علیه سرمایه های ایران اسلامی را نداشته باشند.

 

آرمیده خاطرنشان کرد: می طلبد ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با صبر و متانت به فرزندان خود در نیروهای مسلح اطمینان قطعی داشته باشند که انتقام سردار دلها و دانشمندان هسته ای،در مکان و زمان مناسب همراه با پاسخ کوبنده و پشیمان کننده خواهد بود ؛همان وعده ای که سردار فرمانده محترم کل سپاه به مردم همیشه مقاوم و شجاع ایران اسلامی داده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.