گروه: اخبار استان خبر: 167100 / تاریخ انتشار : 1399/9/17 ساعت : 14:33
هر دم از این باغ بری می رسد؛

پاسخ اداره کل استاندارد برای قطعی گاز 8 جایگاه سی ان جی در استان/تا زمانی که استاندارد سازی نکنند وصل نخواهد شد

۸ جایگاه سوخت CNG به علت وجود عدم انطباق های بحرانی و پر خطر و نداشتن ایمنی لازم، قطع گاز شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از این تعداد جایگاههای سوخت ۱ مورد در شهرستان کهگیلویه، ۱ مورد در شهرستان لنده و ۶ مورد در شهرستان بویراحمد است.

 
رحمتی با بیان اینکه قبل از قطع گاز، اخطاریه و تذکر به بهره برداران این جایگاه ها برای برطرف کردن نواقص موجود و استانداردسازی جایگاهشان داده شده، گفت: اقدام لازم توسط بهره برداران این جایگاه ها برای استانداردسازی جایگاه انجام نشده و در صورت رفع نواقص بحرانی، بازرسی مجدد از جایگاه ها به عمل آمده و با حصول اطمینان از بی خطر بودن، گاز آنها وصل خواهد شد.
 
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: یکی از دلایل اصلی قطع گاز این جایگاه ها نقص بحرانی، عدم استانداردسازی و نداشتن ایمنی و خطر آفرین بودن آن برای شهروندان و مصرف کنندگان می باشد. 
 
بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به منظور حمایت از حقوق شهروندان و مصرف کنندگان، تا زمانی که بهره برداران اقدام به استانداردسازی این جایگاه ها نکنند گاز آنها وصل نخواهد شد.
 
وی افزود: این اقدام کاملا قانونی و در راستای اجرای آیین نامه نحوه تامین ایمنی جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی و گاز فشرده به خودروها و پیشگیری از وقوع حوادث بحرانی انجام شده است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.