گروه: اخبار استان خبر: 167240 / تاریخ انتشار : 1399/9/20 ساعت : 15:33

مظلومیت ادامه دار جاده یاسوج به چرام/نتایج بازدید نمایشی سال گذشته استاندار به کجا رسید؟

یکی از وظایفی که رسانه های استان بر عهده دارند بررسی وضعیت عملکرد مسئولان استان است که می بایست بعنوان نماینده مطالبه گری در بین مردم به این موضوع پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از وظایفی که رسانه های استان بر عهده دارند بررسی وضعیت عملکرد مسئولان استان است که می بایست بعنوان نماینده مطالبه گری در بین مردم به این موضوع پرداخت کنند.

 

در این بین پیگیری وعده های مسئولین مختلف از جمله استاندار استان در دستور کار صبح زاگرس قرار گرفته است، امید بر این است که مسئولان امر با سعه صدر با این گونه نقد ها مواجهه داشته باشند.

 

شاید اگر از خوانندگان فضای رسانه ای استان سوال شود که مهمترین خاطره ای که از ورود استاندار فعلی استان دارید چه بوده است؟ در اولین وهله به تصادف غمناک محور یاسوج به چرام یاد کنند.

---

محوریکه مسیر تردد بسیاری از رانندگان و مردم است و سالانه عدد قابل توجهی کشته و زخمی و تصادف دارد.

 

کلانتری در اولین سرکشی خود از شهرستانهای استان به شکل عملیاتی بعد از رخداد مصیبت بزرگ تصادفی که در این جاده رخ داد به این محور سرکشی داشت و از نزدیک در جریان موضوعات قرار گرفت.

همانجا بود که وی دستورات گسترده ای برای کمک به این جاده و سایر محورهای مواصلاتی استان داد اما بسیاری از آنها تاکنون روی کاغذ مانده است.

 

داستانی که قرار بود به فرجام خوشی تبدیل شود، اما در پیچ و خم وعده ها هنوز مانده است.

 

حرکت پرطراوت استاندار کهگیلویه و بویراحمد که قرار بود به نتیجه خوبی تبدیل شود اما هنوز که هنوز است در حد وعده مانده است.

حضور شما در این جاده به تناوب زمانهای مختلف افکار شما را به این نتیجه می رساند که امید چندانی به وضعیت کیفیت فعلی این جاده وجود ندارد و هر لحظه ممکن است حادثه دلخراش دیگری کام مردم استان را تلخ کند.

 

امید که پیش از آنکه حوادث تلخ پیش رو ناگواری هایی را در پی داشته باشد استاندار استان این وعده مهم خود را به سرانجام رساند تا نام نیکی از وی در یادها باقی بماند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.