گروه: اخبار استان خبر: 167376 / تاریخ انتشار : 1399/9/22 ساعت : 16:32

به داد "عباس آباد" سی سخت برسید/زیرساخت هایی در حد روستا در مرکز شهر سی سخت+تصاویر

کمبود زیرساخت های شهری در منطقه مسکونی عباس آباد شهر سی سخت موجب نگرانی شهروندان این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر سی سخت به عنوان مرکز شهرستان دنا در کهگیلویه وبویراحمد از کمبود زیرساخت در برخی مناطق خود رنج می برد.

کمبود امکانات شهری در سی سخت به گونه ای بوده که در واقع برخی از نقاط شهر بیشتر به روستا شبیه است تا شهر و این موضوع زیبنده مرکز شهرستان دنا نیست.

 

عباس آباد نام منطقه ای در جنوب شهر سی سخت و از قدیمی ترین مناطق آن به شمار می آید که شهروندان آن را به اسم "امیرزمونی" می شناسند.

این مطقه که خانوار های زیادی را در خود جای داده است مشکلاتی در زیرساخت های خود دارد که شهروندان را به ستوه آورده است.

 

یکی از شهروندان از خاکی بودن خیابان محل زندگی خود در عباس آباد گلایه کرده و گفت: تیر برق این خیابان هنوز به صورت چوبی و قدیمی است که به شدت خمیده شده و در وضعیت خطرناکی واقع شده است و طی مراجعاتی که به اداره برق شهرستان داشتیم گفتند با اهالی این کوچه درخواستی بنویسید تا رسیدگی شود ولی آیا تا ما درخواست ندهیم مامورین اداره برق رسیدگی نمی کنند؟ آیا حتما باید اتاقی برای شهروندان به وجود آیاد تا این تیر برق چوبی را تعویض کنند؟

 

خاکی بودن این خیابان در منطقه عباس آباد موجب بروز مشکلاتی برای تردد شهروندان بخصوص در ایام بارندگی می شود.

 

ناگفته نماند سایر خیابان های این منطقه که آسفالت بوده نیز از کفیت مطلوبی برخوردار نیست و کنده کاری های رها شده گاز و آب فاضلاب در این خیابان های مشکلاتی برای تردد ساکنین این مناطق به وجود آورده است.

 

 
 
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.