گروه: اخبار استان خبر: 167477 / تاریخ انتشار : 1399/10/5 ساعت : 14:21

پل چهارم بشار یک گام به افتتاح نزدیک تر شد+ تصاویر

پروژه پل چهارم بشار یاسوج را می توان یکی از پروژه های بزرگ شهری یک ده اخیر در مرکز استان نامید که این روز ها روند پیشرفت را سپری می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مشکلاتی که شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و یویراحمد با آن دست پنجه نرم می کند را می توان وجود ترافیک شهری نام برد.

 

 ترافیک در مرکز استان مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده که باعث اتلاف وقت، افزایش هزینه ها،افزایش خطرات شده است، به عنوان مثال ترافیک خودروها در مسیر بیمارستان ها سبب خطراتی برای بیماران خواهد بود.

 

با توجه به همین موضوع در محور ترمینال قدیم به سمت بیمارستان امام سجاد (ع) در مواقع ظهر و و اوایل شب ترافیک سنگینی وجود دارد این امر سبب تاخیر در رسیدن بیماران به بیمارستان امام سجاد(ع) شده است.

 

در حالی که شهرداری یاسوج زمان افتتاح پل چهارم بشار را شهریور 99 اعلام کرده بود اما هنوز این پل بعد از گذشت زمان مقرر افتتاح نشده است اما همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است روند اجرایی پروژه به سرعت در حال پیشرفت است و اسکلت آهنی بخش پایانی پل نیز برای نصب در حال آماده سازی است.
 

اتمام این پروژه بدون شک می تواند نقش مهمی در کاهش ترافیک و روان تر شدن تردد خودروها در مسیر خروجی شهر و همچنین مسیر منتهی به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج ایفا کند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.