گروه: اخبار استان خبر: 167764 / تاریخ انتشار : 1399/9/29 ساعت : 14:44
فرمانده سپاه دنا در گفتگو با صبح زاگرس خبر داد:

11عروسی بدون تجمع و تجمل حاصل کارفرهنگی طرح شهید سلیمانی در دنا/ توزیع200بسته معیشتی بین نیازمندان+تصاویر

فرمانده سپاه دنا گفت: تمرکز ما بیشتر بر کار فرهنگی بوده است که یکی از نمودهای آن برگزاری 11 عروسی بدون تجمع و تجمل طی بازه زمانی 20روزه در شهرستان دنا بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه شهرستان دنا با اعلام این خبر گفت:طرح ویژه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان دنا به تبعیت از سراسر کشور با نام شهید حاج قاسم سلیمانی با رمز مبارکه "حی علی خیر العمل" در تاریخ 99/9/9 شروع به کار کرد که پیرو دستورالعمل فرمانده کل سپاه از ابتدای شیوع ویروس تمام ظرفیت های بسیج در اختیار ستاد مبارزه با کرونا بخصوص طرح شهید سلیمانی قرار گرفت.

 
 

سرهنگ ستوده نیا با بیان اینکه هدف طرح شهید سلیمانی قطع زنجیره کرونا و پیشگیری از شیوع آن است افزود: با همکاری فرمانداری و مراکز بهداشتی و مجموعه خدمت رسان بسیج در قالب پنج کمیته کار شروع شده است، کار بیماریابی به خوبی صورت گرفته است و تقاضای ما از خانواده ها این است افرادی که دارای علایم هستند یا مبتلا هستند از مخفی کاری بپرهیزند.

وی با تاکیر بر اینکه این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت بیان کرد: در مجموع 190 بسیجی با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره کرونا در 65 پایگاه به وسعت جرافیایی شهرستان دنا کار را شروع کرده اند و پس از اعلام اسامی مثبت شدگان تست کرونا توسط مراکز بهداشتی و شناسایی آنها در قالب کمیته حمایتی، بسته های معیشتی هدفمند به افرادی که طی دوهفته در خانه قرنطینه هستند تقدیم خواه شد.

 

فرمانده سپاه دنا با اشاره به فرارسیدن شب یلدا گفت: استدعا داریم با عمل به توصیه های بهداشتی و طرح شهی سلیمانی کاری نکنیم که بلندترین شب سال موجب کوتاهی عمر عزیزانمان باشد.

---

ستوده نیا با تاکید بر اینکه اهداف این طرح کاهش مراجعه به بیمارستان، بیمار یابی، رصد مراقبت و برخورد با صنوف متخلف است گفت: تمرکز ما بیشتر بر کار فرهنگی بوده است که یکی از نمودهای آن برگزاری 11 عروسی بدون تجمع و تجمل طی بازه زمانی 20روزه در شهرستان دنا بوده است که این روند ادامه دارد و از سوی سپاه مجموعه فرمانداری و شبکه بهداشت دنا هدایایی تقدیم زوج های جوان شده و خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.