گروه: اخبار استان خبر: 168188 / تاریخ انتشار : 1399/10/6 ساعت : 14:51

پشت پرده حادثه امنیتی در خرم‌آباد / یک نفر در انفجار کشته شد + عکس

این گونه مواد انفجاری که عمدتاً در ماهی گیری استفاده می‌شود، معمول بوده و در همه جا استفاده می‌شود که ظاهراً در این منزل مسکونی وجود داشته، اما اینکه به چه علتی و چه اقدامی انجام شده که موجب انفجار آن شده، هنوز مشخص نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمود ثمینی امروز در نشست خبری مجازی با خبرنگاران در سخنانی با اشاره به علت انفجار اخیر منزل مسکونی در خرم آباد، اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های اولیه ای که از نهادها و دستگاه‌های مسئول داشتیم، این انفجار به علت وجود مواد انفجاری در طبقه فوقانی این منزل مسکونی بوده است.

 
وی، عنوان کرد: این گونه مواد انفجاری که عمدتاً در ماهی گیری استفاده می‌شود، معمول بوده و در همه جا استفاده می‌شود که ظاهراً در این منزل مسکونی وجود داشته، اما اینکه به چه علتی و چه اقدامی انجام شده که موجب انفجار آن شده، هنوز مشخص نشده است.
 
معاون استاندار لرستان با بیان اینکه فردی که این مواد انفجاری را در اختیار داشته متأسفانه فوت شده است، بیان داشت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته از سوی دستگاه‌های امنیتی، هیچ گونه زمینه امنیتی این انفجار نداشته و تنها اشتباهی از سوی فردی که این مواد منفجره را نگهداری می‌کرده صورت گرفته است.
 
ثمینی، افزود: عمدتاً این مواد منفجره هم در ماهی گیری و سایر موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
وی، تاکید کرد: روند پیگیری توسط دستگاه‌های مسئول و امنیتی هنوز ادامه دارد و منتفی نیست، موضوع بیشتر در حال بررسی است اما آنچه که مسلم است این انفجار هیچ جنبه امنیتی نداشته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.