گروه: اخبار استان خبر: 168212 / تاریخ انتشار : 1399/10/7 ساعت : 08:25

مرگ دلخراش همه اعضای یک خانواده در سانحه تصادف

۳ نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی براثر تصادف با یک دستگاه کامیون جان باختند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن ۳ نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی براثر تصادف   با یک دستگاه کامیون در محور "طالخونچه به بروجن" خبر داد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ حسین پورقیصری بیان داشت: ماموران پلیس راه اصفهان- شیراز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف فوتی در محور "طالخونچه به بروجن" بلافاصله برای بررسی صحنه در محل حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی با یک دستگاه کامیون تصادف کرده که در این حادثه دلخراش راننده به همراه همسر و فرزند ۱۲ ساله اش بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان این پلیس علت اصلی این حادثه تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز از سوی سواری پژو آردی تشخیص داده شد.
سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه سبقت گرفتن در راه‌های دوطرفه ممنوع است گفت: از رانندگان می‌خواهیم که از عجله و شتاب بی مورد در رانندگی پرهیز کرده و جان خود و سرنشینان خودرو را فدای کمی زودتر رسیدن نکنند

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.