گروه: اخبار استان خبر: 178965 / تاریخ انتشار : 1399/10/19 ساعت : 09:20

محروم ترین مناطق شهرستان دنا زیر چتر حمایتی طرح شهید سلیمانی/ خدمات رایگان پزشکی و معیشتی در "دهگاه جلاله"+تصاویر

برکات طرح عظیم حاج قاسم سلیمانی به روستای "دهگاه جلاله" از توابع کم برخوردار و محروم شهرستان دنا رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از رسیدن برکات و اجرای عملیات طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در  روستاهای کم برخوردار و دور افتاده شهرستان دنا خبر داد.

ظفر پریسای با اشاره به حضور شبکه بهداشت و درمان دنا، هلال احمر شهرستان، سپاه پاسداران و دیگر ارگان های درگیر این طرح مقدس، گفت: همزمان با به اجرا در آمدن این طرح عظیم در کشور با گذشت مدت 1 ماه از این طرح با همت و تلاش تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان دنا، خدمات بهداشتی و بسته های معیشتی به مردم کم برخوردار و محروم در دور افتاده ترین مناطق شهرستان دنا ارائه شد. 

 

پریسای افزود: تیم سلامت با مستقر شدن در روستای "دهگاه جلاله" از توابع شهرستان دنا، خدمات دندان پزشکی، پزشکی، بیماری های عمومی و همچنین انجام تست های سریع کووید 19 را به این مردم ارائه دادند.

پریسای اذعان داشت: بعد از بررسی وضعیت معیشت خانوار در این روستا، اهدای بسته های معیشتی و ارائه خدمات بهداشتی به صورت کاملا رایگان با رمز "حی علی خیر العمل"  صورت گرفت و تمام مرد روستا مورد حمایت این طرح مقدس قرار گرفتند.

در پایان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا خاطرنشان کرد: از برکات این طرح عظیم در کشور رساندن خدمات بهداشتی و محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار است، از این رو گروه جهادی طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان دنا با حمایت این قشر در این روستاها می تواند به اجرای درست و صحیح این امر مقدس کمک بزرگی برای به هدف رساندن این عمل عظیم کرده باشد.

گفتنی است در این طرح تعداد 156 خانواده به صدرت رایگان  ویزیت شدند، تعداد 3 دندانپزشک برای معالجه رایگان به این روستاها اعزام شدند و  تعداد 12 تست سریع کووید 19 برای افراد علامت دار  انجام داده شد.

 

دهگاه جلاله، روستایی از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا در دهستان سادات محمودی در استان کهگیلویه و بویراحمد ایران است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.