گروه: اخبار استان خبر: 178987 / تاریخ انتشار : 1399/10/19 ساعت : 15:22

ماجرای انتشار کلیپ سوختگی مرد 45 ساله یاسوجی

کلیپی تحت عنوان آتش زدن یک مرد توسط همسرش در فضای مجازی استان در حال انتشار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هم اکنون کلیپی در فضای مجازی استان در حال انتشار است تحت این عنوان که یک زن یاسوجی شوهرش را آتش زده است، در این کلیپ شرایط نامناسب و سوختگی بیش از حد این مرد قابل مشاهده است.

خبرنگار این پایگاه خبری در تماس با مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر یاسوج موضوع را پیگیر کرده است، یوسفی  گفت: چند روز قبل خبری مبنی بر آتش سوزی یک منزل مسکونی در شهرک ولایت به دست ما رسید نیروهای آتش نشانی نیز در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساند و جهت اطفای حریق اقدام کردند.

یوسفی افزود: متاسفانه مرد 45 ساله ای در این آتش سوزی دچار آتش سوزی شدید شده بود که خبر دار شدیم روز گذشته از دنیا رفته است.

وی در پاسخ به این سوال که اخباری تحت عنوان آتش زدن عمدی در حال انتشار است گفت: هیچ اظهار نظری در این خصوص نمی توان داشت،اظهار نظر در حیطه کاری ما هم نیست، تا زمانی که کارشناسی به طور کامل انجام نشود نمی توان نظری  داد، علت حادثه در دستور کار مسئولان زیربط قرار دارد، مردم به شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود توجه نکنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر یاسوج تصریح کرد: زمانی که عوامل آتش نشانی به صحنه رسیدند فرد دیگری جز این فرد که دچار آتش سوزی شده بود در صحنه مشاهده نکردیم.

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.