گروه: اخبار استان خبر: 179007 / تاریخ انتشار : 1399/10/20 ساعت : 10:20

سی سخت در قرق سگان ولگرد/ خیابان های مرکز شهرستان دنا جولانگاه گله سگ ها+تصاویر

وجود سگهای ولگرد در سطح خیابان های و بلوارهای شهر سی سخت مختص به شب نبوده و در طول روز نیز می توان به وفور آنها را مشاهده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بارها مشاهده شده که سگ های ولگرد در شهر سی سخت برای خوردن نان خشک‌های موجود در زیر میز نانوایی‌ها به میزها آویزان شده اند و یا در چمن‌های بلوارهای شهر و پارکها که به صورت گله‌ای خوابیده‌اند و معلوم نیست چقدر آلودگی و بیماری انتقال می‌دهند.

اکنون که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی از مهمترین راه‌های پیشگیری از ویروس کروناست، می‌طلبد که دانشگاه علوم پزشکی نسبت به این مسأله بی‌تفاوت نباشد و باهمکاری ادارات مربوطه این مشکل را بررسی کنند.

گفتنی است در سال 90 با استفاده از سموم تعدادی از این سگهای ولگرد معدوم شدند و طی سال‌های بعدی ادامه این روند از سوی نیروی انتظامی و مرکز بهداشت ممنوع شد.

وجود سگهای ولگرد در سطح خیابان های و بلوارهای شهر سی سخت مختص به شب نبوده و در طول روز نیز می توان به وفور آنها را مشاهده کرد، این موضوع سلامت شهروندان را بخطر انداخته و گاها موجب رعب و وحشت رهگذران و شهروندان میشود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.