گروه: اخبار استان خبر: 179081 / تاریخ انتشار : 1399/10/21 ساعت : 09:52
در بازدید مسئولان صورت گرفت:

آخرین وضعیت پروژه بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده/تامین اعتبار65میلیاردریالی در فاز اول+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در بازدید از روند اجرایی عملیات ساخت پروژه بیمارستان32تختخوابی این شهرستان آخرین وضعیت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،فرماندار شهرستان لنده در بازدید از آخرین روند اجرایی عملیات ساخت بیمارستان 32تختخوابی این شهرستان گفت:پروژه بیمارستان 32تختوابی شهرستان لنده در مرداد ماه سال جاری با حضور معاون محترم وزیر بهداشت و مسئولان استانی و شهرستانی کلگ زنی شد که هم اکنون از پروژه های فعال شهرستان نیز می باشد.

وی افزود: این پروژه یکی از مطالبات به حق مردمی و دیرینه این مردم است که به همت دولتمردان در هفته دولت با زیربنایی چهار هزارو500متر مربع مساحت در سه طبقه با اعتبار اولیه در فاز اول شصت و پنج میلیارد ریال در حال اجرا است.

خدادوست موسوی تصریح کرد:خاکبرداری و کف سازی با سرعت خیلی خوبی انجام شده است و در حال آرموتوربندی کف است که با پیشرفت خوبی که دارد درآینده نزدیک بتن ریزی کف آغاز می شود که امیدواریم بعد از بتن ریزی شاهد سرعت خیلی خوب پروژه باشیم.

وی تاکیدکرد: بخشی از مطالبات پیمانکار پرداخت شده است و همین مسئله باعث پیشرفت خیلی خوب پروژه شده است که امیدواریم با تکمیل و سرعت بخشی به این پروژه شاهد خدمات رسانی خیلی خوب به شهروندان باشیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.