گروه: اخبار استان خبر: 179102 / تاریخ انتشار : 1399/10/21 ساعت : 13:57

شرکت گاز شهرستان دنا آب کل شهر سی سخت را قطع کرد +تصاویر

آب آشامیدنی کل شهر سی سخت از ساعاتی پیش به دلیل شکستگی در انشعاب اصلی خط لوله آب در پی حفاری شرکت گاز شهرستان دنا قطع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حفاری شرکت گاز شهرستان دنا در منطقه بندان در مسیر کوه گل شهر سی سخت موجب شکستگی خط انشعاب اصلی آب آشامیدنی شهر سی سخت و قطع شدن کل آب این شهر شد. 

 

این پایگاه خبری با حضور در منطقه مورد حفاری شرکت گاز موضوع را از نزدیک مورد بررسی قرارداد.

 

مدیر شبکه آب فاضلاب شهرستان دنا که در منطقه حضور داشت گفت: به دلیل حفاری خط لوله گاز در این منطقه و بی توجهی پیمانکار به محل خط لوله اصلی آب شهر سی سخت که از پیش با رنگ قرمز علامت گذاری شده بود موجب شکسته شدن لوله انتقال آب اصلی شده و هم اکنون آب کل شهر سیسخت قطع است.

 

خوشنود افزود: با توجه به رعایت نکردن بند ب قانون استعلامات در زمان حفاری، هیچگونه هماهنگی با آب و فاضلاب در این خصوص صورت نگرفته است و پیمانکار نسبت به علامت گذاری خطوط لوله اصلی بی توجه بوده و این امر موجب شکسته شدن لوله اصلی آب توسط بیل مکانیکی شده که موجب قطعی آب کل منطقه شهر سی سخت شده است.

 

 وی با اشاره به تعطیل کردن عملیات حفاری گاز به دلیل بی توجهی پیمانکار و شکسته شدن خطوط انتقال آب گفت: متاسفانه آب بخشی از شهر سی سخت در لحظه قطع و تا ساعاتی دیگر آب کل شهر سی سخت تا زمان ترمیم لوله  آب اصلی قطع خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.