گروه: اخبار استان خبر: 179105 / تاریخ انتشار : 1399/10/21 ساعت : 15:19

قحطی روغن خوراکی در سی سخت/تخلف آشکار شرکت پخش "طبیعت"در توزیع روغن+تصاویر

قفسه روغن در مغازه های شهر سی سخت خالی تر از همیشه بوده که یکی از دلایل آن شرطی شدن خرید روغن از شرکتهای پخش کننده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روغن  در شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا کمیاب تر از همیشه شده است شهروندان سی سختی برای خرید روغن به یاسوج مرکز استان کهگیلو بویراحمد مراجعه می‌کنند

 

از آنجایی که روغن خوراکی و سرخ کردنی یکی از اصلی ترین موارد سبد مصرفی روزانه خانوارها محسوب می‌شود، مصرف آن به نسبت سایر مواد غذایی بالاتر بوده و از اینرو تقاضای این محصول بیشتر است.

---

شهروندان سی سخت از نبود روغن در شهر به ستوه آمده اند و گلایه دارند و انتظار می رود از مسئولان مربوطه که با حضور مستمر در بازار کمبودها را بررسی جهت تامین آن تلاش کنند.

 

یکی از دلایل کمبود روغن در بازار استان کهگیلو بویراحمد و بخصوص شهرستان دنا و شهر سی سخت را طبق گفته کارشناسان میتوان کمبود نهاده های دامی و بالا بودن قیمت آن عنوان کرد‌.

---

اما طبق گفته مغازه‌داران شهر سی سخت شرکت های توزیع و پخش مواد غذایی به خصوص شرکت "پخش طبیعت" خرید روغن خوراکی و سرخ کردنی را منوط به خرید سایر اجناس از این شرکت کرده است.

 

مغازه داران شهر سی سخت از این موضوع ابراز نگرانی کرده‌اند، به عنوان مثال یکی از مغازه داران شهر سی سخت در گفتگو با سفیر دنا گفت: شرکت پخش طبیعت میگوید اگر روغن میخواهید باید تن ماهی یا رب گوجه آنهم به میزانی که ما مشخص می کنیم از ما خریداری کنید.

 

این موضوع را از یکی دیگر از فروشندگان شهر سی سخت جویا شدیم، این فروشنده با دلی پر از شرکت های توزیع مواد غذایی گفت: شرکت "طبیعت" که یکی از شرکت های بزرگ پخش در کشور است تهیه روغن را شرطی کرده است یعنی می گوید اگر روغن می خواهید باید دیگر مصولات را نیز از ما خرید کنید، با این وجود بخاطر مشتریان و شهروندان ما زیر بار این کار می رویم و برای خرید روغن از این شرکت پخش به اجبار سایر اقلام را از او تهیه می کنیم که ممکن از باب میل نباشد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.