گروه: اخبار استان خبر: 179106 / تاریخ انتشار : 1399/10/21 ساعت : 15:47

پرواز تخم مرغ از سفره یاسوجی ها!

بدنبال افزایش قیمت هفته های گذشته مرغ و تخم مرغ در کهگیلویه و بویراحمد ، تخم مرغ پر کشید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با ابراز گلایه شهروندان یاسوجی از وضعیت قیمت مرغ و تخم مرغ ، این بار تخم مرغ پر کشید تا سفره مردم خالی از پروتئین شود.

با بررسی خبرنگار ما از بازار شهر یاسوج ، کمبود تخم مرغ در بازار مشهود بود تا به اذعان یکی از فروشندگان اگر با این وضعیت پیش برود تخم مرغ را باید بیش از این قیمت فعلی خرید که فشار آن به طور حتم بر مردم است.

 قیمت پایین و سهل الوصول بودن تخم مرغ در سفره عمده مردم باعث شده تا این پروتئین کمیاب این روزها، از گذشته های دور  به عنوان غذای فقرا شناخته شود.

مرغ، گوشت، روغن و لبنیات محصولاتی هستند که نیاز روزانه سبد خانواده ها را پر می کنند اما عدم توجه مسئولان به بازار و افزایش قیمت باعث شده است تا هرکدام از این اقلام به نوبه از سفره مردم پر بکشند .

تخم مرغ بعد از افزایش قیمتش در هفته های اخیر دست به دست پر کشیده های سفره مردم در یاسوج داد تا برای صرف یک صبحانه و برطرف کردن این نیاز چندین فروشگاه را جستجو کرد.

برای پی بردن به این موضوع از صبح امروز با مدیرکل جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی تماس گرفتیم اما متاسفانه موفق به صحبت با این مدیران در کهگیلویه و بویراحمد نشدیم.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.