گروه: اخبار استان خبر: 179146 / تاریخ انتشار : 1399/10/22 ساعت : 13:00

واکنش شرکت پخش "طبیعت" به خبر کمبود روغن در سی سخت

شرکت پخش مواد غذایی طبیعت که توزیع روغن در شهر سی سخت را بر عهده دارد در خصوص خبر کمبود روغن در این شهر واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  کمبود روغن در شهر سی سخت موضوعی است که در ماه های اخیر شهروندان را آزار داده است.

شهروندان سی سختی از نبود روغن در قفسه های مغازه ها ابراز نگرانی کردند، این پایگاه خبری به منظور بررسی وضعیت روغن خوراکی در شهر سی سخت به میان مغازه‌داران رفته است.

 

دادستان دنا نیز در گفتگو با سفیردنا از اقدام در این خصوص و  بررسی موضوع کمبود روغن در سی سخت خبر داد.

 

در این خصوص آقای "دُرج" ناظر اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دنا گفت: ناظرین اداره بازرگانی شهرستان دنا صبح امروز طبق روال هر روز خود در بازرسی از مغازه های شهر سی سخت موضوع کمبود روغن در مغازه ها را انکار کردند و تایید کردند که کمبود روغن در شهر سی سخت وجود ندارد و قفسه های روغن مغازه های سی سخت خالی نیست.

 

مغازه‌داران سی سختی که خود از نبود روغن نیز گلایه داشتند، بر توزیع نامناسب روغن توسط شرکت پخش طبیعت اذعان داشتند.

 

همچنین مدیر عاملیت توزیع و پخش شرکت طبیعت در واکنش به این خبر گفت: هفته گذشته ۱۲۰ کارتن روغن در شهر سی سخت توزیع شد و امروز و امروز نیز ۱۶۰ کارتون دیگر در بین مغازه ها سی سخت توزیع خواهد شد.

 

شکری شکری دلیل کمبود روغن در شهر سی سخت را ناشی از توزیع نامناسب مغازه‌داران بین مشتری ها و متقاضیان عنوان کرد و گفت: مغازه داران باید روغن را با محدودیت توزیع کنند، این گونه نباشد که فردی بیاید و یک کارتون روغن را خریداری کند.

 

وی افزود: جو روانی کاذب ایجاد شده در خصوص نبود روغن باعث شده است که شهروندان و خانوارها از ترس کمبود روغن اقدام به خرید بیش از نیاز خود بکنند که این موضوع گاهاً موجب خالی شدن قفسه روغن در برخی از مغازه ها شده است.

 

شکری با تاکید بر اینکه کمبود روغنی وجود ندارد: گفت توزیع روغن در شهر سی سخت منظم و با توجه به نیاز و درخواست مغازه ها سطح شهر انجام میشود و مغازه داران باید در نظارت بیشتری بر فروش روغن داشته باشند و مشتریان هم به اندازه مصرف و نیاز خود خرید کنند.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.