گروه: اخبار استان خبر: 179172 / تاریخ انتشار : 1399/10/22 ساعت : 17:44

سریال ادامه دار هدر رفت آب در خیابان های شهر یاسوج+تصاویر و فیلم

ترکیدگی لوله های آب شرب در سطح شهر یاسوج تمامی ندارد و گویا اتفاقات آبفا نیز بی خیال ترکیدگی ها شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گویا داستان ترکیدگی لوله های آب شهر یاسوج به یک داستان ادامه دار تبدیل شده است و روزی یک قسمت این داستان در نقاطی از شهر پخش می شود و کوچه خیابان های شهر را فرا میگیرد.

 

خیابان جمهوری شهر یاسوج را می توان از جمله خیابانی دانست که اول صبح یخ زدگی آب در آن قابل مشاهده است، این موضوع به یک ماه و دوماه اخیر بر نمی گردد و داستان تکراری هرروز در این خیابان است.

 

گویا لوله های زیرزمینی آب در شهر یاسوج فرسوده شده اند که روزی در یک نقطه دچار ترکیدگی می شوند و نکته جالب اینجاست تا نیروهای آبفا بخواهند برای تعمیر اقدام کنند گاهی چند روز طول می کشد و آب به راحتی هدر می رود.

 

اتفاقات آبفا باید به طور همیشگی پاسخگوی مردم باشد و ترکیدگی هایی که توسط مردم گزارش داده می شود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کند که آب به راحتی هدر نرود، می بینم که در برخی از روستاهای دورافتاده استان آب لوله کشی ندارند و باید سختی های زیادی بکشند که بتوانند آب به سفره خود بیاورند و همین آب در برخی از نقاط شهر یاسوج اینگونه  هدر می رود.

 

شهروندان یاسوجی به صورت مداوم با ارسال گزارش ها و تصاویر مختلف از ترکیدگی لوله ها و کنده کاری ها خواستار رسیدگی به این موضوعات هستند.

 

برای نمونه یکی از ساکنان محمود اباد سفلی شهر یاسوج با ارسال فیلم و عکس خواستار رسیدگی به ترکیدگی لوله ای شد که بیش از 3 روز است با وجود تماس با آبفای اما همچنان به حال خود رها شده است.

 

این ترکیدگی لوله در کوچه شهید نوری 3 محمود آباد سفلی در یاسوج است که اتفاقات آبفا نیز تا کنون اقدامی نکرده است.

 

انتظار می رود مسئولان آبفا و سایر دستگاه های خدمات رسان نسبت به کنده کاری ها، ترکیدگی لوله ها و سایر مشکلات شهر واکنش نشان دهند و رفع آن را در دستور کار قرار دهند.

 در زیر تصاویر این کوچه را مشاهده می کنید.

---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.