گروه: اخبار استان خبر: 179205 / تاریخ انتشار : 1399/10/23 ساعت : 11:07

جزئیات جدید از بازگشایی مدارس در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی مدارس با جمعیت کمتر از ۵۰ نفر در کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت های آبی از اول بهمن بازگشایی می شوند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  هادی زارع پور گفت: بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش در زمینه آموزش در مدارسی که تاکنون بصورت غیر حضوری بودند و هم اکنون در وضعیت های زرد یا آبی هستند از یکم بهمن ماه بازگشایی می‌شوند .

 

زارع پور در نشست هماهنگی بازگشایی مدارس با حضور شورای معاونین آموزش و پرورش استان گفت :این بازگشایی شامل تمامی دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی در مناطق دارای وضعیت زرد و آبی و مدارس ابتدایی و متوسطه با جمعیت کمتر از ۵۰ نفر در وضعیت آبی است.
وی گفت: هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش در آموزشهای مهارتی،کارآموزی و کارورزی با وضعیت زرد و آبی نیز بازگشایی می شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به ضرورت همراهی و همکاری خانواده‌ها گفت :برای آغاز کلاسهای حضوری شورای مدرسه تشکیل و تعداد دانش آموزان در کلاس های حضوری کمتر از ۱۰ نفر است
وی گفت: وضعیت ها از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و بویژه در شبانه‌روزی ها الزامی است.
زارع پور گفت: در مناطق نارنجی زرد و آبی فعالیت کادر اداری و اجرایی مدارس بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور مانند سایر کارکنان دولت است.
وی گفت :بستر شاد ،آموزش های تلویزیونی، بسته های آموزشی در مدارس مشمول الگوی حضوری همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.