گروه: اخبار استان خبر: 179259 / تاریخ انتشار : 1399/10/24 ساعت : 08:22

توزیع روغن خوراکی در سی سخت پس از پیگیری های رسانه ای+تصاویر

پس از پیگیری های رسانه ای روغن خوراکی به میزان لازم در بین مغازه های شهر سی سخت توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از پیگیری های رسانه ای به همت شرکت پخش "طبیعت" روغن خوراکی به میزان لازم در بین مغازه های شهر سی سخت توزیع شد.

 

پیش از این برخی از مغازه داران شهر سی سخت از عدم توزیع روغن خوراکی توسط شرکت پخش طبیعت در شهر سی سخت خبر دادند.

 

این پایگاه خبری این موضوع را از شرکت پخش طبیعت پیگیری کرد که مسئولان این شرکت پخش اینگونه بیان کردند که هفته گذشته ۱۲۰ کارتن روغن در شهر سی سخت توزیع شد و طی روز گذشته نیز ۱۶۰ کارتن دیگر در بین مغازه ها سی سخت توزیع شد.

 

مسئولان پخش شرکت طبیعت کمبود روغن در شهر سی سخت را ناشی از توزیع نامناسب مغازه‌داران بین مشتری ها و متقاضیان عنوان کرده واذعان داشتند: مغازه داران باید روغن را با محدودیت توزیع کنند، این گونه نباشد که فردی بیاید و یک کارتن روغن را خریداری کند.

 

 

این مسئولان همچنین افزودند: جو روانی کاذب ایجاد شده در خصوص نبود روغن باعث شده است که شهروندان و خانوارها از ترس کمبود روغن اقدام به خرید بیش از نیاز خود بکنند که این موضوع گاهاً موجب خالی شدن قفسه روغن در برخی از مغازه ها شده است.

 

 

گفتنی است مسئولان شرکت پخش طبیعت که وظیفه پخش روغن خوراکی و سایر اقلام مصرفی در مغازه ها را بر عهده دارند با تاکید بر اینکه کمبود روغنی وجود ندارد گفتند: توزیع روغن در شهر سی سخت منظم و با توجه به نیاز و درخواست مغازه ها سطح شهر انجام میشود و مغازه داران باید نظارت بیشتری بر فروش روغن داشته باشند و مشتریان هم به اندازه مصرف و نیاز خود خرید کنند.

 

 

تصاویری از توزیع روغن در شهر سی سخت پس از پیگیری های رسانه ای در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.