گروه: اخبار استان خبر: 179260 / تاریخ انتشار : 1399/10/24 ساعت : 07:33
بدنبال حاشیه های چند ساله پارلمان شهر یاسوج؛

دادستان دادستانی کند،کلانتری میدان داری نمی کند

بعد از سالها که حاشیه های شورای شهر یاسوج نمی خواهد تمام شود در کنار این فرصت سوزی ها و عدم توجه کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد دادستان از حقوق از دست رفته مردم دادستانی کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پارلمان شهری یاسوج بعد از سالها حاشیه همچنان در فرصت سوزی خدمت و وظایف خود برترین حاشیه پرداز این سالهاست.


اژدهای هفت سر حاشیه شورای شهر کار را به جایی رسانده که از بی حاشیگی این اعضا به ستوه آمده و در یکشنبه های این پارلمان چشم انتظار رسانه ها برای حاشیه جدید می شوند و این روزها نیز تندیس حاج قاسم را هم با صحبت هایشان وارد این حاشیه پردازی کرده اند.


مکرر از سوی اعضای شورای شهر در گفتگو با رسانه ها به ناکارامدی و عدم خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اذعان شده است اما چرا استاندار کهگیلویه و بویراحمد نمی خواهد به این حاشیه ها پایان ببخشد خود چرایی بزرگ است.


مسئولان بلند پایه استان ، مردم ، رسانه ها و سیاسیون در زمانهای مختلف از اعضای پارلمان خواستند تا به فکر خدمات رسانی به شهر باشند و دست از لجاجت و حاشیه بردارند اما متاسفانه گوش این اعضا بدهکار نبوده و نیست.


نظارت بر حسن اجرای قوانین طبق آنچه در قانون اساسی آمده برعهده قوه قضائیه است و جا دارد مدعی العموم در این رابطه آستین را بالا بزند و به مسئله بگم بگم های شورای شهر و لیست هایی که در جیب برخی از این اعضا هست ورود کند و مدافع حقوق شهروندان باشد.


حال که استاندار کهگیلویه و بویراحمد وارد میدان صلح و یا انحلال نمی شود بنظر می رسد عدلیه استان فرصتی است تا 4 سال فرصت سوزی و حاشیه به صورتی کاملا جدی پیگیری شود و حتی وقتی که از مردم در پای صندوق های رای گرفته شد حق و حقوقش مشخص شود.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.