گروه: اخبار استان خبر: 179367 / تاریخ انتشار : 1399/10/26 ساعت : 10:21

نامه جمعی از دانش آموزان موگر بویراحمد به وزیر آموزش و پروش

جمعی از دانش آموزان و دانشجویان روستای موگر چیتاب بویراحمد نامه ای به وزارت آموزش و پروش مبنی بر توجه به اینترنت و راه اندازی زیر ساخت های آن داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس متن این نامه در زیر آمده است:

 وزیر محترم آموزش و پرورش کشور

سلام علیکم
 
احتراما، ما جمعی از  دانش آموزان و دانشجویان از استان محروم کهگیلویه و بویر احمد شهرستان بویر احمد در بخش چیتاب روستای موگر به اطلاع می رسانیم  این روستا بدلیل نبود اینترنت در سالجاری با مشکل روبرو بودیم.
 
این روستا که جمعیتی بالغ بر 1500 نفر و تعداد 250 دانش آموز دارد بدلیل عدم توجه مسئولین، دانش آموزان بمدت یک سال از تحصیل بازمانده اند.
 
این روستا از بین سایر روستا های اطراف بیشترین جمعیت دانش آموزی را داراست و هر ساله بیش از 5 نفر رتبه برتر در کنکور سراسری دارد اما متاسفانه در آغاز شیوع بیماری کرونا دانش آموزان دیگر نتوانستند به تحصیل در مدارس ادامه دهند و همچنین هر چند بار که جهت پیگیری اینترنت روستا به مراکز پاسخ گو مراجعه کردیم پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردیم
 
 
حال ما دانش آموزان و دانشجویان بیش از نه ماه است که به هیچ صورت مجازی-حضوری مدرسه نرفته ایم و از شما خواهشمندیم در ارتباط با موضوع تحصیل دانش آموزان این روستا پیگیر باشید و ما را در راه کسب علم بیشتر یاری فرمایید.
 
رو نوشت: جناب آقای زارع پور، مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان
 
جناب آقای امیری، مدیرعامل محترم مخابرات استان
 
با احترام مجدد
 
 دانش آموزان و دانشجویان روستای موگر چیتاب
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.