گروه: اخبار استان خبر: 179536 / تاریخ انتشار : 1399/10/30 ساعت : 12:24
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

بررسی آخرین وضعیت پروژه ملی لنده-تشان/قطعه دوم لنده -تشان به مناقصه می رود

رئیس حوزه راهسازی استان کهگیلویه وبویراحمد آخرین وضعیت پروژه ملی راه ارتباطی لنده -تشان را تشریح کرد.

محمد احمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین وضعیت پروژه ملی راه ارتباطی لنده-تشان گفت: پروژه راه ارتباطی لنده-تشان ادامه پروژه ملی پاتاوه-دهدشت است که در آینده سهم قابل قبولی در حمل و نقل در سطح استان و اتصال راه های ارتباطی جنوب کشور به مرکز کشور دارد.

وی افزود: این پروژه ملی  به همت معاونت توسعه زیرساخت راه های کشور و توسعه راه های جنوب کشور در حال اجرا است که میزان پیشرفت درصدی کار متناسب با اهداف تعیین شده است.

رئیس حوزه راهسازی استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:قطعه اول پروژه ملی لنده-تشان به طول پنج و نیم کیلومتر با اعتباری افزون بر 473میلیارد ریال است که باید طی مدت 36ماه اجرایی شود.

وی افزود:تعداد ابنیه فنی پیش بینی شده در قطعه اول بیش از 21دستگاه، حجم خاکبرداری یک میلیون و440متر مکعب، خاکریزی 289هزار مترمکعب، حجم مصالح اساس 243هزار مترمکعب می باشد.

احمدی گفت: حجم خاکبرداری صورت گرفته تا کنون در طول محور پروژه لنده-تشان تا کنون بیش از 360هزار متر مکعب می باشد که در حال اجرا است.

رئیس حوزه راهسازی استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: معارضاتی از قبیل خط انتقال لوله گاز شهرلنده و لوله های انتقال آب کشاورزی در طول مسیر از معارضات مهم در پیش روی این پروژه است.

وی در ادامه گفت: روند اجرایی پروژه باتوجه به همت پیمانکار و حضور دستگاه های راهسازی خیلی خوب است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد به مناقصه رفتن قطعه دوم این پروژه برای جلوگیری از تعطیلی پروژه به همت مسئولان در سطح استان و ملی باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/11/2 - 13:14
💠سه شنبه‌های مهدوی، فرصتی برای خدمت عاشقانه+تصاویر 📡http://jebhefarhangikb.ir/?p=1956
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.