گروه: اخبار استان خبر: 179659 / تاریخ انتشار : 1399/11/2 ساعت : 16:44

حذف مهره اصلی نماینده سابق گچساران؛ تیری که به هدف خورد/انتخابات مجلس یک قدم دیگر از تاجگردون دورتر شد

تغییر فرماندار گچساران، تاجگردون را یک قدم دیگر از مجلس دور کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، صبح امروز خبر تغییر سه فرماندار در استان به تیتر یک رسانه ای استان تبدیل شد، خبری که چند وقت قبل این پایگاه خبری نیز به آن اشاره کرده بود که برخی از فرمانداران مناطق گرمسیر استان به زودی تغییر می کنند.

اما در این میان تغییر فرماندار گچساران بود که باعث تعجب همه به خصوص خوان پایه فرماندار سابق این شهرستان شد، وی از این تغییر اظهار بی اطلاعی کردو اظهار داشت: باید یک مراسم در سطح نماینده عالی دولت در شهرستان برگزار می شد و اینکه باید از قبل به وی اطلاع می دادند، حقوق اولیه یک فرماندار حرمت گذاشتن است.

بعد از واکنش خوان پایه غلام رضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت نیز به این موضوع واکنش نشان داده و گفت:  در حق خوان‌پایه فرماندار گچساران بی‌حرمتی شده، امیدوارم استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بی‌احترامی را جبران کند، احترام گذاشتن به کسی که خدمت صادقانه کرده، اصل موضوع است.
 
تاجگردون گفت: این نحوه تغییر حق ایشان نبوده و بی احترامی است. امیدواریم استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد این بی احترامی را جبران کند. اگر به جای وزارت کشور بودم از این فرماندار به نحو احسن تقدیر می‌کردم. حق ایشان نبوده و بی احترامی است و امیدوارم این بی احترامی را جبران کند. جریان روزگار می‌گوید که از همان دستی که بدی از همان می‌گیری و هر کس این برخورد را بکند چنین برخوردی با خود او هم خواهد شد.
 
وی گفت: هیچ گاه از یاد نخواهم رفت که آقای صابری یک استاندار کاملاً اصول گرای تند بود. اما چنان مراسم تودیعش به خاطر اینکه بسیار باشخصیت بود و از خود سابقه خوبی به جای نهاده بود، خوب برگزار شد که هر نوع تند روی در جریان سیاسی‌اش را ما فراموش کردیم.

نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مراسم‌های اینگونه هستند که ارزش انسان‌ها را در تصمیمات درست یا غلط بهتر نشانی دهد.

می توان گفت که با این تغییر و تحول تاجگردون در انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت یک قدم دیگر از مجلس دور شده است،چرا که خوان پایه یکی از مهره های اصلی تاجگردون در دور گذشته بود و می توانست در انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت نیزمهره اصلی باشد.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.