گروه: اخبار استان خبر: 180106 / تاریخ انتشار : 1399/11/12 ساعت : 14:50
در گفتگو با رئیس سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

پیشرفت فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست

رضا دهبان نژاد گفت: کهگیلویه و بویراحمد به هیچ عنوان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و پیشرفتهای خوبی بعد از انقلاب حاصل شده است.

رئیس سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو باصبح زاگرس در خصوص مقایسه وضعیت زمان طاغوت و پهلوی با وضعیت پس از انقلاب جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر بخواهیم از لحاظ عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و علمی مقایسه بکنیم باید وجه تشابهی وجود داشته باشد از این رو هیچ گونه بعد تشابهی بین زمان بعد از انقلاب و قبل آن وجود ندارد.

رضا دهبان نژاد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد استانی عشیره ای و با ترکیب خاص خود و محروم از بسیاری از مزایا در عرصه های مختلف بوده است طبیعی است که دستاوردهای انقلاب در عرصه اقتصادی و زیرساختی مثل راه، آموزش، ابنیه ها و مشابه آن نمی تواند قابل مقایسه باشد.


دهبان نژاد اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال را از انقلاب پشت سر گذاشته ایم و انقلابی آمده است با دست آورد و آرمان های والا که ما باید شاهد نتایج خوب آن برای مردم و مستضعفین باشیم که ولی نعمتش هستند.


وی گفت: در عرصه‌های فرهنگی و سیاسی نیز همین گونه است و با قبل از این ۴۰ ساله قابل مقایسه نیست.


وی با وی با تاکید بر این نکته که در این چهل ساله برای کهگیلویه و بویراحمد اتفاقات خوبی افتاده است گفت: استان ما به هیچ عنوان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و  پیشرفتهای خوبی بعد از انقلاب حاصل شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.