گروه: اخبار استان خبر: 180116 / تاریخ انتشار : 1399/11/12 ساعت : 15:21

تبیین برنامه های دهه فجر از زبان فرمانده سپاه شهرستان دنا

فرمانده سپاه شهرستان دنا گفت: در دهه فجر امسال در مجموع ۴۳ برنامه در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در شهرستان دنا اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه شهرستان دنا گفت: دهه فجر در ادبیات سیاسی نظامی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه گفته می شود که طی آن امام رحمت الله علیه بعد از ۱۴ سال تبعید و دوری از وطن سرانجام در دوازدهم بهمن ۱۳۵۷ وارد ایران شد و نهایتاً در ۲۲ بهمن همان سال با سقوط سلطنت پهلوی انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.

سرهنگ ستوده نیا افزود: از آن زمان تاکنون ۴۲ سال می گذرد و هر روز ملت ایران اسلامی فضا را برای تنفس آمریکا تنگ تر کرده و هر روز سرزمینی را از دست استکبار آزاد می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر روزی روزگاری دشمن نگران پدیداری انقلاب بود امروز بیش از گذشته نگران پایداری آن است گفت: دشمن دنبال این است تا نابینایی سیاسی و اجتماعی و فرهنگی را شایعه سازد، دشمن خوب میداند در طول این سال‌ها ما از نیل های بزرگی عبور کرده‌ایم با دشمن جنگیدیم اما اجازه جنگیدن به آنها ندادیم و ثروت های آنان را به هزینه بی بازگشت تبدیل کرده ایم.


ستوده نیا بیان کرد: امروز منطق انقلاب اسلامی هم به لحاظ عینی و هم به لحاظ نظری ثابت کرده است که نسبت به دشمنان خود برتری دارد و این موضوع برای عموم قابل تبیین است.


وی افزود: در نگاه خرد و کلان به صحنه ها در می‌یابیم که کشور با وجود تحریم ها توانسته است سرشار از توفیقات بزرگ باشد و در این راه به حول و قوه الهی و با مدد از خون شهدا و سیره امامین انقلاب توفنده تر از قبل به حرکت خود ادامه خواهد داد و تا به اهتزاز درآوردن پرچم سلام از پای نخواهد نشست.


فرمانده سپاه شهرستان دنا گفت: ورود به فجر چهل و سوم در گام دوم ترسیم شده انقلاب در پرتو عنایات باریتعالی و ادامه مکتب شهید سلیمانی گوارای وجود ملت ایران اسلامی باید.


ستوده همچنین افزود:  تقارن ولایت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)و فرزند برومندش امام رحمت الله علیه و ممزوج بودن آن در ایام الله دهه فجر نشان از ترسیم آینده روشن انقلاب خواهد بود.


وی در پایان افزود: در شهرستان دنا در مجموع ۴۳ برنامه در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اجرا می‌شود که بخشی از آن برنامه ها به شرح ذیل آمده است:

اجرای میدانی و پاتوقی گروه های سرود شهر سی سخت و پاتاوه با همکاری صدا و سیما و ضبط و پخش آن در سیمای مرکز استان آغازگر برنامه دهه فجر شهرستان دنا خواهد بود.

راه اندازی رادیو انقلاب و بیان خدمات نظام در شهرستان دنا.

شروع به کار بهسازی یادمان شهدای گمنام شهر سی‌سخت.

شروع‌به‌کار رزمایش الی بیت المقدس به مدت ۱۰ روز در سطح شهرستان دنا.

توزیع جهیزیه بین زوجین نیازمند.

استمرار کمک های مومنان ویژه دهه فجر.

استمرار طرح موفقیت‌آمیز شهید سلیمانی در حوزه کرونا و مبارزه با آن.

تجلیل از خانواده شهدای بهمن ماه هشت سال دفاع مقدس.

اجرای ۱۰ برنامه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س).

عطر افشانی گلزار مطهر شهدا در شهرستان دنا.

رژه خودروی در ۲۲ بهمن ماه.

حضور در نماز جمعه که دست آورده مهم انقلاب بوده.

نشست های بصیرتی و سیاسی در حوزه فضای مجازی و همچنین عملیات ترندینگ در حوزه فضای مجازی.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.