گروه: اخبار استان خبر: 180336 / تاریخ انتشار : 1399/11/17 ساعت : 09:39
در نشست شورای برنامه ریزی استان مطرح شد:

احداث ۱۵۰ کیلومتر بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد

حسین کلانتری گفت: از سال ۹۲ تاکنون ۱۵۰ کیلومتر بزرگراه در این استان احداث شده و ۲۲۰ کیلومتر دیگر نیز در دست احداث است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین کلانتری در نشست شورای برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: باید خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را دیده شود و  طبق گفته امام(ره) به مردم رسانده شود زیرا منعکس کردن مشکلات مردم وظیفه بوده و نادیده گرفتن خدمات نظام سبب ناامیدی و مایوس شدن مردم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وقتی مردم می بینند که در تحریم‌های حداکثری نظام پای کار بوده و خدمات انجام می‌دهد و مشکلات و کمبودها یکی پس از دیگری برطرف می‌شود، عنوان کرد: از سال ۹۲ تاکنون ۲۰۰ کیلومتر بزرگراه احداث شده و ۲۲۰ کیلومتر در دست احداث است.
کلانتری با بیان اینکه در زیرساخت‌های  بهداشت و درمان  نیز در این استان در دولت تدبیر و امید به اندازه ۴۰ ساله پس از انقلاب کار شده است، ادامه داد: همه مسئولان نظام از رئیس جمهور تا پایین‌ترین سطوح خدمتگزار مردم هستند و همه موظف هستند که خدمات نظام بازگو شود و در هفت سال گذشته در حوزه مسکن به اندازه ۳۵ سال گذشته کار شده و ۳۵ هزارمین مسکن مقاوم‌سازی شده در طول انقلاب امروز بهره‌برداری شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بهسازی و نوسازی بافت فرسوده در کشور، استان دوم هستیم و در اقدام ملی مسکن با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ۹۶۵۰ واحد مسکونی عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.
کلانتری افزود: ما باید پشت نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و دولت بایستیم در سالی که کرونا جهان را درگیر کرده نظام جمهوری اسلامی در حال خدمات‌رسانی به مردم است و ما منکر زحمات دولت‌های گذشته نیستیم و قدردان همه زحمت‌ها هستیم.
وی بیان کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران نسبت به مناطق محروم و کمتر برخوردار نگاه ویژه دارد و می‌توانیم  با مشارکت مردم به نقاط توسعه و ترقی برسیم، در بعضی از شاخص ها استان ما از شاخص های کشوری جلوتر بوده ولی نیازمند توجه بیشتر است.
 
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.