گروه: اخبار استان خبر: 180514 / تاریخ انتشار : 1399/11/21 ساعت : 07:20
نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

به برکت انقلاب اسلامی روستاهای محروم دیروز شهر های امروز هستند

نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی روستاهای محروم دیروز شهر های امروز هستند گفت: خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد به هیچ وجه قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست .

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری نماینده پیشین کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مقایسه شرایط استان کهگیلویه و بویراحمد قبل و بعد از انقلاب اسلامی بیان داشت: در قبل از انقلاب اسلامی در کل استان کهگیلویه و بویراحمد فقط 150 دانشجو داشتیم که این افراد نیز در دانشگاه های دیگر استان ها مشغول به تحصیل بودند در حالی که امروز شاهد فارغ التحصیلی دانشجویان هم استانی در دانشگاه های بومی استان هستیم.

 

بزرگواری گفت: نسل جوان ما قبل از انقلاب را ندیده است به طوری که در استان ما یک کیلومتر راه آسفالته وجود نداشت و برای رفتن به شیراز خاک می خوردیم تا شیراز و قبل از شیراز گرد و خاک را می تکاندیم و وارد شیراز شویم.

 

نماینده سابق شهرستان کهگیلویه بزرگ گفت: تا قبل از انقلاب فقط شهر یاسوج فرمانداری داشت و در ابتدای انقلاب نیز گچساران تبدیل به فرمانداری شد ولی امروز به برکت انقلاب بیش از 9شهرستان  در کهگیلویه و بویراحمد داریم.

 

وی افزود: شهر های سوق، چرام، بهمئی روستاهایی بودند که به برکت نظام اسلامی از محرومیت رهایی پیدا کردند و امروز تبدیل به شهر شده اند.


ادامه صحبت های در کلیپ آمده است؛

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.