گروه: اخبار استان خبر: 180612 / تاریخ انتشار : 1399/11/22 ساعت : 13:10

عشایر کهگیلویه و بویراحمد وفادار به انقلاب/تماشایی ترین 22 بهمن در یاسوج+فیلم و عکس

مردم ولایت مدار ، شهید پرور و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مقتدرانه در تماشایی ترین 22 بهمن یک بار دیگر وفاداریشان را به انقلاب اسلامی ثابت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس

عشایر غیرت مند کهگیلویه و بویراحمد مثل سالهای پیش از انقلاب که دشمنیشان را با پهلوی ها نشان دادند و شاه ملعون آنها را با حملات هوایی به خاک و خون کشید بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم صحنه را ترک نکردند تا رتبه برتر حضور در 8 سال دفاع مقدس را نصیب خود کنند .

لرها در همه پیچ های تاریخی بعد از انقلاب اسلامی ، جوانمردانه در کنار انقلاب ایستادند و امروز با وجود مشکلات اقتصادی و سد مستحکم کرونا استکبار ستیزی و پایمردیشان را یک بار دیگر نشان دادند.

 

میدان جهاد تا میدان امام حسین (ع) مسیر رژه خودرویی آخرین 22 بهمن قرن در مرکز کهگیلویه و بویراحمد بود تا عشایر این شهر همچون نام میادین پایتخت طبیعت ایران با تلاش و مقاومت جهاد گونه و حضور مقتدرانه بگویند در مکتب امام حسین (ع)  و پای انقلاب می مانند و استکبار ستیز هستند.

---

کهگیلویه و بویراحمدی ها آمدند تا  بگویند شاید ایرانی که امروز در آن زندگی میکنیم ، در حوزه اقتصاد و معیشت مشکل دارد اما  ایمان داریم در مسیری سخت و پر پیچ و خم قرار داریم که گذشتگانمان با نثار خون خود آغاز  و پرچم افتخار و آزادی و ایمان را به اهتزاز در آورند ما نیز رهرو همان پدران و جوانان انقلاب 57 هستیم.

 

در این رژه باشکوه که از ساعت 10 صبح در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد، مردم از زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز، دانشجو، عشایر، استاد و بازاری حضور خود را به نمایش گذاشتند تا یک بار دیگر این صحنه ها یاداور صحبت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران باشد که فرمودند؛ لُرها جزء بهترین و باوفاترین اقوام ایرانی هستند و به صفت صداقت، شجاعت، غیرت، صفا و پایداری بر عقائد اسلامی و شیعی شناخته می‌شوند.

---

حضور عشایر غیور کهگیلویه و بویراحمدی با لباس های بومی و محلی و در دست داشتن تفنگ برنو به راهپیمایی 22 بهمن امسال جلوه ویژه‌ای بخشید.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.