گروه: اخبار استان خبر: 180633 / تاریخ انتشار : 1399/11/27 ساعت : 19:23
گزارش مردمی؛

گلایه شهروندان دهدشتی از خاموشی پارک ها+تصاویر

نبوند روشنایی کافی در پارک های دهدشت داد شهروندان را در آورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اگر بعد از تاریک شدن هوا در شهر دهدشت چرخی زده باشید شاهد خاموشی پارک ها خواهید بود که این خاموشی ها گلایه شهروندان را در پی داشته است.

 
یکی از شهروندان دهدشتی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار داشت: برخی از پارک های شهر دهدشت روشنایی مطلوبی ندارند.
 
 
وی با بیان اینکه تاریک بودن فضای پارک ها بستری برای بروز آسیب های اجتماعی فراهم میکند گفت: روشنایی پارک ها باید بیش از پیش مورد توجه ویژه مسئولان قرار گیرد تا از بروز ناهنجاری ها و آسیبهای اجتماعی جلوگیری شود.
 
 
---
شهروند دیگری نیز بیان داشت: در پارک ها با وجود انبوه درختان فضای امنی برای برخی از سودجویان و بزهکاری فراهم کرده است که واقعا در شان این شهر نیست.
 
 
دیگر شهروند دهدشتی گفت: اغلب عابران از مسیر پارکها عبور می کنند که این تاریکی و خاموشی پارک ها به ناامنی در این محله ها بیش از پیش دامن خواهد زد.
 
 
وی گفت: متاسفانه به خاطر خاموشی و تاریکی، برخی از این پارک ها پاتوق افرادی شده است که آسایش را از این محله ها گرفته است.
 
شهروند دیگری عنوان کرد: خاموشی پارک ها هیچ توجیهی ندارد و پاتوقی برای معتادین و ازارل را فراهم کرده است.
 
احسان تابش نژاد شهردار کهگیلویه علت خاموشی پارک ها را سرقت کابل های برق و تجهیزات روشنایی بیان کرد و گفت: متاسفانه در یکسال گذشته در برخی از پارک های محله ای شاهد آن هستم که کابل های برق مورد سرقت قرار گرفته است و این عمل تخریب اموال عمومی محسوب شده و جرم است که با افراد خاطی برابر قانون و مقررات بر خورد خواهد شد.
 
شهروندان انتظار دارند با اخذ تدابیری پارک ها از خاموشی خارج شده و باعث ایجاد امنیت برای آنها و خانواده هایشان شود.
 
وظیفه اداره برق تامین روشنایی برای شهروندان است و تاوان به سرقت رفتن کابل‌ ها برق پارک ها را مردم عادی شهر نمیتوانند پرداخت کنند.
 
 
با تماس خبرنگار ما با اداره برق جهت رفع مشکل عدم روشنایی پارک ها و پیگیری مطالبات مردمی، اداره مربوطه با وجود تماس مکرر پاسخگو نبود هرچند حق پاسخگویی برای اداره برق کهگیلیویه محفوظ است.
 
انتهای پیام//

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.