گروه: اخبار استان خبر: 180660 / تاریخ انتشار : 1399/11/24 ساعت : 10:49

124 از دسترس خارج شد، مرغ پرکشید!

مسئولان از سامانه 124، به عنوان مجموعه‌ای منسجم برای دریافت لحظه‌ای و یکپارچه شکایات مردمی نام می برند اما متاسفانه این سامانه در یاسوج از دسترس خارج شد تا مردم گرانی مرغ را به رسانه ها گزارش دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز که مرغ توانست به سقف قیمتی چند هفته اخیر خود دست یابد ، شهروندان یاسوجی برای رسیدگی به شکایات خود دست به دامن رسانه ها شدند تا در حالی که سامانه 124 از دسترس خارج شده است ، گلایه آنها این گونه به اطلاع مسئولان رسانده شود.

 

مسئولان استانی بارها اذعان داشتند شکایات مردمی در سامانه 124 بدون پاسخ نخواهد ماند اما متاسفانه با دریافت گزارشات مردمی در رابطه با از دسترس خارج شدن سامانه ، چندین بار با این شماره  تماس گرفتیم که هر بار به درب بسته خوردیم،  این در حالی است که مرغ در حال رکورد شکنی قیمت است.

 

پاسخگویی به شکایات شهروندان و خواسته ­های آنان وظیفه مسئولان است تا از این طریق ضمن افزایش اعتماد­سازی، موجب کاستن تخلفات اقتصادی و جلب اعتماد عمومی در بهره گیری از کالا و خدمات برای عموم مردم ایجاد شود.

 

افزایش قیمت مرغ و از دسترس خارج شدن سامانه 124 گلایه شهروندان یاسوجی را بدنبال داشته است و با بررسی خبرنگار ما از بازار قیمت هر کیلو گرم مرغ کشتار روز به 27 هزار تومان افزایش یافته است که ورود و پیگیری مطالبه شهروندان ضرورت دارد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.