گروه: اخبار استان خبر: 180678 / تاریخ انتشار : 1399/11/24 ساعت : 15:34
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح

قوی شدن در زمینه های علمی دشمن را به عقب خواهد راند/ با مدیریت جهادی می توان از مشکلات داخلی عبور کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار تبیین گفتمان مقاومت و قوی شدن برای نسل جوان شد و گفت: مقاومت و قوی شدن ملت ایران عاملی بازدارنده برای دشمن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،حجت الاسلام والمسلمین سیروس حکمتی نیک در گفتگوی مجازی با بسیجیان گفت: امروزه در عرصه تقابل حق و باطل یک اندیشه و گفتمان در نظام اسلامی به عنوان مقاومت وجود دارد.

برای مقابله با دشمن نیازمند قوی شدن در زمینه های مختلف هستیم

وی با بیان اینکه هر کشوری مورد تهاجم قرار می‌گیرد ناگزیر از انتخاب تسلیم شدن، نرمش قهرمانه و یا گفتمان مقاومت است، عنوان کرد:امروز بایدآنقدر قوی بشویم که دشمن را در مرحله ای بازدارندگی برسانیم که دشمن حتی جرأت تعدی و تجاوز علیه ما و نیروهای ما را در سراسر جهان نداشته باشد.

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه فتح بااشاره عناصر قدرتمندشدن در عرصه بین المللی گفت:قدرت ملی ما سه رکن دارد که در رأس رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به عنوان حاکم اسلامی،دوم مردم ،و سوم بصیرت مردمی است که اینها ارکان قدرمند ملی هستند.

دشمن به دنبال تفرقه های مذهبی در کشور است

حکمتی نیک به حربه های دشمن برای انداختن اختلافات مذهبی در کشور اشاره کرد و گفت: دشمن امروز می کوشد تا امنیت را از این مردم بگیرد و سعی دارد با اختلاف افکنی بین اقوام و عقاید گوناگون کشور، یک تفرقه مذهبی راه بیندازد.

وی با بیان اینکه امروز نیازمند یک انسجام و همدلی در ابعداد مختلف در جامعه برای مقابله با حربه های دشمن هستیم، بیان کرد:می طلبد که امروز اتحاد و همبستگی بین اقوام ایران زمین را گسترش دهیم.

قوی شدن در زمینه های علمی دشمن را به عقب خواهد راند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان به قوی شدن در همه زمینه ها برای ایستادگی در برابر دشمن اشاره کرد و گفت: امروز راههای قوی شدن، نشان دادن اوج قدرت در عرصه های مختلف علمی است و وقتی ما راههای توسعه علم را ادامه دهیم به قدرت خواهیم رسید.

حجت الاسلام و المسلمین حکمتی نیک با اشاره به این موضوع که توسعه علم، قدرت یک کشور را تضمین می کند و آن کشور می تواند با قدرت علمی بر دیگر کشور ها صحه گذارد گفت: همانگونه که پیامبر مکرم اسلام (ص)فرمودند علم اگر درثریا باشد مردمانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد ، باید بدانیم که راه مقابله با دشمن دست یابی به رده های بزرگ علمی است.

وی ادامه داد: امروز باید با یک عزم راسخ  در رده های علمی و جهانی حرف اول را بزنیم هرچند که در چهل و دوسال عمر با برکت انقلاب اسلامی توانسته ایم رده های علمی و توسعه علم را درکشور بالا ببریم ،اما می طلبد امروز با یک توان دیگر و یک عزم راسخ تر آن را بیشتر از قبل نشان دهیم.

مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه فتح با اشاره به این موضوع که دشمن در این اندیشه است که اجازه رشد علمی را از ما بگیرد، گفت:باید این علم را بومی کنیم و در ابعاد مختلف علوم پزشکی، هسته ای ،موشکی و حتی فضایی آن را قدرمند کنیم.

حکمتی نیک خواهان توسعه توانمندیهای دفاعی در عرصه های مختلف از جمله موشکی شدوگفت:اگر قوی بشویم و آن را به جلو بریم دشمن جرأت حتی یک تهدید را ندارد.

وی به بهره مندی از استعداد های  و ظرفیت های ایده آل در زمینه مختلف علمی اشاره کرد و گفت:اتکاء به رشد و برکت اسلامی و دستاوردهای آن در این 42 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی بخاطر گفتمان امامین انقلاب بوده است.

با مدیریت جهادی می توان از مشکلات عبور کرد

حجت الاسلام و المسلمین حکمتی نیک با بیان اینکه آنجا که به گفتمان امامین انقلاب گوش فرا داده ایم رشد داشتیم ،گفت:امروز در زمینه موشکی در رده های بالای جهانی هستیم که بر اساس گفتمان امامین امت بوده است.

وی با اشاره به این موضوع که آنجا که ضعف داشته ایم نشانه ای از  توجه نکردن و گوش فرا ندادن به گفتمان امامین بوده است،افزود:باید بدانیم اگر امروز گرانی،تورم ،مشکل اقتصادی و بیکاری داریم، یک مشکل قابل حل  و چاره کار ان مدیریت جهادی و پای کار بودن مسئولان است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح  با تأکید بر اینکه بهترین استرآتژی در برابر دشمن قوی شدن است،گفت:امروز با استعدادهای بزرگ جوانان این مرمز و بوم می توانیم به جلو تر برویم و باید بدانیم با روحیه جهادی و روحیه جوان انقلابی در ابعداد مختلف می توان مشکلات را برطرف کرد.

 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.