گروه: اخبار استان خبر: 180737 / تاریخ انتشار : 1399/11/25 ساعت : 16:17

نقدی بر فعالیت رسانه ای یوسف مرادی در جریان احداث جاده یاسوج به سیسخت!

برخی افراد در جریان این موضوع اصلا تحرکی نداشتند و بعد از جنجال اولیه بروی احداث جاده در بالای روستای ده برآفتاب عملا صدایی از آنها بلند نشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امید کاظمی – برقراری جاده یاسوج به سیسخت هفته های گذشته سوژه داغ فعالین محیط زیستی بود، بگونه ایکه برخی ها که بدنبال فرصت بهره برداری مناسب هستند معمولا در چنین مواقعی از خود تحرکی نشان می دهد.

اصل این حرکت و فعالیت نتیجه تحرک جواد هادی اصل، از مستندسازان و فعالین محیط زیستی استان و کشور بود که فراگیر شد.
 
برخی افراد در جریان این موضوع اصلا تحرکی نداشتند و بعد از جنجال اولیه بروی احداث جاده در بالای روستای ده برآفتاب عملا صدایی از آنها بلند نشد.
 
بعدها با آتش سوزی درختان خاییز باز از آنها ندایی برخواست و تا کنون سوژه قابل توجهی جهت پرداخت نداشته اند.
 
در این بین یوسف مرادی یکی از منتقدین احداث این جاده است که در صفحه مجازی خود بازخورد قابل توجهی به این موضوع داده است، اما در اینجا چند موضوع مورد سوال قرار میگیرد:
 
اول اینکه یوسف جان، شما که حامی طبیعت دنا هستید آیا خوب می دانید سالانه چقدر از جنگل های بلوط استان اسیر دست سودجویان می شود و به تاراج می رود؟
 
دوم اینکه آیا شما تاکنون به موضوع سودجویان منابع طبیعی استان ورود کرده اید و شاید خوب است بدانید آمار بالایی از درختان بلوط استان سالانه در چنگال نابودی این افراد سودجو به تاراج می رود.
 
سوم اینکه چرا موضعگیری ما بعنوان فعال محیط زیستی در تمام سال ادامه ندارد و به برهه های خاصی از سال و موارد منتهی می شود؟
 
در پایان اینجانب حاضرم در باب نقدهایی دلسوزتانه ای که مطرح شد در یک برنامه مناظره ای با شما به گفت و گو بنشینم.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/11/26 - 13:41
احسنت
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.