گروه: اخبار استان خبر: 180831 / تاریخ انتشار : 1399/11/28 ساعت : 07:20

دلایل تعطیلی چند جایگاه سوخت CNG در شهر یاسوج/اظهارنظر تامل برانگیز یک کارگر در جایگاه سوختCNG+تصاویر

روابط عمومی شرکت نفت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تعطیلی برخی جایگاه های سوخت سبب ازدحام و شلوغی شده است، گفت: دو جایگاه شهرداری و جایگاه عبدی زاده در یک فاز آن به علت نقص فنی تعطیل است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته شهروندان یاسوجی از ازدحام و شلوغی جایگاه های سوخت “CNG” گلایه داشته و بیان کردند: صفوف طولانی جایگاه های عرضه سوخت در شهر یاسوج سبب اتلاف وقت، ترافیک، استهلاک خودروها و حتی افزایش خطراتی نظیر تصادفات می شود.

این شهروندان با بیان اینکه مسئولان ذی ربط علت این ازدحام ها را بررسی و درصدد حل آن باشند، عنوان کردند: به نظر می رسد جایگاه های عرضه سوخت “CNG” در شهر یاسوج تعطیل باشد و همین موضوع علت ازدحام در دیگر نقاط شهر باشد.

 

بررسی میدانی این پایگاه خبری حاکی از  تعطیلی برخی جایگاه های سوخت در شهر یاسوج دارد، در همین رابطه یکی از کارگران جایگاه دار در شهر یاسوج در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: حدود یک ماه گذشته تا امروز برای استاندارد سازی، پیگیری حقوق کارگران جایگاه دار و همچنین موضوع بیمه تعطیل شده است.

 

این فرد علت شلوغی ها را تعطیلی دیگر جایگاه ها برای استانداردسازی عنوان کرد و گفت: در روزهای گذشته کپسول های جایگاه شهرک ولایت برای استاندارد سازی به شیراز منتقل شد و بعد از استاندارد سازی فعال خواهد شد.

 

وی در اظهار نظری تامل برانگیز گفت: حدود ۴ الی ۵ ماه حقوق دریافت نکرده ایم و پیمانکار در تهران است، و امثال کارگرانی مانند ما جرات مطالبه حقوق خود را از پیمان کار نداریم.

 

گفتنی است پیگیری حقوق معوقه کارگران جایگاه دار سوخت در خبر ها و گزارشات بعدی به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

 

در ادامه روابط عمومی شرکت نفت در گفتگو با صبح زاگرس گفت: دو جایگاه شهرداری و جایگاه عبدی زاده در یک فاز آن به علت نقص فنی تعطیل است.

 

علیزاده با بیان اینکه علت شلوغی جایگاه های سوخت ناشی از مدار خارج شدن دیگر جایگاه های سوخت است، گفت: جایگاه سوخت شهرداری قطعه آن نصب و وارد مدار می شود، از طرفی جایگاه سوخت عبدی زاده که یک فاز آن دچار نقص فنی بود ظرف چند روز آینده از طریق تهران تامین قطعه شده و وارد مدار می شود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

 

 
انتهای پپام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.