گروه: اخبار استان خبر: 180906 / تاریخ انتشار : 1399/11/29 ساعت : 11:17

فعال محیط زیستی که فعالیتهایش موجب جلوگیری از احداث تونل جاده یاسوج به سیسخت شد/آقای مرادی لطفا بفکر افزایش اعتبارات زیست محیطی استان هم باشید!

وی هم اکنون ساکن تهران است و شاید سالانه در معدود مواردی به استان سفر کند و در کهگیلویه و بویراحمد حضور داشته باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سیامک عباسی – سرانجام قصه تلخ احداث تونل در جاده یاسوج به سیسخت به ممانعت از توسعه احداث تونل این جاده منتهی شد.

آنچنان که روز گذشته یکی از فعالین محیط زیستی استان در صفحه شخصی اش نوشته است، این موضوع در فراکسیون محیط زیست مجلس مورد بحث قرار میگیرد و نهایتا رای اعضا به جلوگیری از آن می انجامد.
 
یوسف مرادی یکی از اشخاصی است که با فعالیت های رسانه ای اش مانع از اجرای تونل در پروژه تعریض جاده یاسوج به سیسخت شد.
 
او هم اکنون ساکن تهران است و شاید سالانه در معدود مواردی به استان سفر کند و در استان حضور داشته باشد.
 
وی معمولا با بزرگ شدن جریان رسانه ای در امورات محیط زیستی استان ورودی به آن میکند و سعی دارد که در این فضا بدون تحرک نماند.
 
یوسف مرادی که عمده فعالیتش در زمان مشاور جوانان استانداری در زمان دولت احمدی نژاد بوده است، این روزها بیشتر کانون توجه رسانه ها قرار گرفته است.
 
در قضیه اخیر دیدگاه او با دیدگاه بخشی از جامعه که موافق تعریض جاده و گسترش خدمات و امور گردشگری به استان و شهر سیسخت بودند، کمترین نقطه اشتراک را داشته است.
بخشی از جامعه که جمعیت قابل توجهی هستند خواستار توجه به این موضوع شده بودند حتی در بیانیه های مختلفی اذعان کرده بودند که حاضریم 5 هزار درخت برای جایگزین شدن این موضوع کاشت شود.
 
حال باید دید آیا همانطور که یوسف مرادی پیگیر ممانعت از احداث تونل در جاده یاسوج به سیسخت بوده است پیگیر افزایش اعتبارات استان در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست خواهد بود؟
آیا زیستگاه های بومی استان به اعتبارات بهتری دست خواهند یافت؟
 
یا بعبارت بهتر چقدر وی برای این موضوعات تلاش صورت خواهد داد؟
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.