گروه: اخبار استان خبر: 181038 / تاریخ انتشار : 1399/11/30 ساعت : 21:17

اقداماتی درمانی بیمارستان شهید بهشتی برای مصدومان زلزله سی سخت+تصاویر

اقدامات درمانی و حمایتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای مجروحان زلزله شهرستان دنا ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  تعدادی از مجروحان زلزله شهرستان دنا به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان بر بالین مصدومان حادثه  زلزله حضور یافتند  واز نزدیک روند خدمات رسانی تیم های پزشکی و درمانی را مشاهده و از اعضای کادر درمانی بیمارستان شهید بهشتی بخاطر درمان و بهبود بیماران این حادثه تقدیر و تجلیل کرد.

وفایی گفت تمام کادر درمانی و پشتیبانی دانشگاه در آماده باش کامل بسر می‌برند 

وی گفت: بمحض اطلاع وقوع حادثه زلزله تمام تیم های پزشکی و مدیریتی دانشگاه با حضور در محل حادثه و همچنین در محل ستاده فرماندهی مدیربت بحران دانشگاه فوریتهایی پزشکی کار خدمات رسانی به مجرحان و کسانیکه در این حادثه قریب الوقوع دچار صدمه شده بودند را تا مرحله درمان و بهبود در دست گرفتند   .
 
 وفایی خاطر نشان کرد: جهت  نحوه خدمات رسانی به مجروحان شب حادثه  مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان جناب آقای دکتر یزدان پناه در شهر سی سخت حضور یافتندو از نزدیک      زمینه انتقال مصدومان حادثه را جهت بهبود ارائه خدمات درمانی به یاسوج بیمارستان شهید بهشتی فراهم نمودند .
 
وی بابیان اینکه تمام امکانات دانشگاه علوم پزشکی استان در این زمینه یعنی حادثه زلزله شهرستان دنا  بصورت کامل پوشش داده شده است و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه نیست .
 
وفایی در پایان ضمن تشکر وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستور ایشان مبنی بر آمادگی تیم های درمانی استانهای همجوار تقدیر و تشکر کرد.
 
،لازم به ذکر است  بیمارستان شهید بهشتی بعنوان مرکز سنترال بیماران ترومای و حادثه دیده ناشی از سیل و زلزله هم اکنون با بهره گیری از نیروی های مجرب در حال آماده باش کامل است و با هماهنگی روسای بخش ها بیماران بستری در بخش ها تعیین تکلیف شدند و ظرفیت خالی برای انتقال مصدومان حادثه دیده  از اورژانس به بخش ها در دستور کار گرفت .که جا دارد از همه  همکاران خوب و پرتلاشم در این زمینه تشکر مجدد نمایم.
 
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.