گروه: اخبار استان خبر: 181098 / تاریخ انتشار : 1399/12/1 ساعت : 23:56
به همت آبفای شهرستان دنا صورت گرفت؛

آب رسانی به مناطق حادثه دیده در شهر سی سخت و روستاهای اطراف+تصاویر

به دنبال وقوع زلزله شدید در شهر سی سخت بلافاصله نیروی های خدمات رسان آب و فاضلاب شهرستان دنا وارد عمل شدن و اقدام به بهسازی خطوط انتقال آب و آب رسانی در شهر سی سخت و روستاهای اطراف کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به دنبال وقوع زلزله شدید در شهر سی سخت و وارد شدن خسارات زیاد به زیرساخت ها آب برخی مناطق قطع شد که بلافاصله نیروی های خدمات رسان آب و فاضلاب شهرستان دنا وارد عمل شدن و اقدام به بهسازی خطوط انتقال آب در شهر سی سخت و روستاهای اطراف کردند.


روابط عمومی امور آب وفاضلاب شهرستان دنا در گفتگو با سفیردنا بیان کرد: با توجه به حادثه اخیر و قطعی آب شرب تا اطلاع ثانویه آب مناطق "عباس آباد و حسین آباد" سی سخت به صورت شیفتی وصل خواهد بود و بعد از رفع مشکل به حالت اولیه بر می گردد،  لذا از شهروندان عزیز تقاضا داریم تدابیر لازم را در این مدت مد نظر جهت ذخیره آب شرب داشته باشند از صبر وحوصله شما بزرگواران کمال تشکر بعمل می آید.


گیلانی افزود: وقوع زلزله تخریب خط انتقال وشکستگی روستاهای کریک، دارشاهی، تنگ پوتک، ده شیخ، گزدون و نقاط دیگر را به همراه داشت که با حضور نیروهای آبفا و با حمایت و همکاری  دکتر پاسره مدیرعامل و مهندس برخه، دکترصالحی و مهندس مصطفی پور و آقای نیک فر آب روستاهای دارشاهی و گزدون،  ده شیخ، تنگ پوتک  برقرار شد وآب مجتمع کریک فردا حل خواهد شد.


وی ضمن تشکر از مدیریت محترم آبفای شهرستان گچساران که نسبت به تامین تانکر آبرسان، همکاری داشتند گفت: تانکر سیار روستاهای کریک، بیاره و دارشاهی و برخی نقاط شهر سی سخت امروز آبرسانی انجام داد که جا دارد از زحمات و همکاری آبفای شهرستان بویراحمد و گچساران همه عوامل که تاکنون پای کارهستند و آبرسانی و رفع شکستگی خطوط آب را انجام می دهند تشکر و قدردانی کرد.


گفتنی است از بدو وقوع زلزله در شهر سی سخت دستگاه های خدمات رسان آب، برق و گاز و همه نهاد ها و ادارات بصورت شبانه روزی در تلاش و خدمات رسانی هستند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.