گروه: اخبار استان خبر: 181099 / تاریخ انتشار : 1399/12/2 ساعت : 01:43

گروه های جهادی پیشتاز در کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت+تصاویر

گروه جهادی مختلفی از سراسر شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد برای کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت عازم منطقه شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه جهادی "از تبار آسمان" شهدای حوزه امام حسین(ع) مارگون در فاصله کمتر از سه ساعت از وقوع زلزله در سی سخت خود را به این شهرستان رساند.

این گروه جهادی که زیر نظر ناحیه عشایر و سازندگی سپاه فتح استان فعالیت میکند  در ساعات اولیه زلزله به کمک هایی از قبیل امداد و نجات، آوار برداری، جابجایی اقلام معیشیتی، توزیع غذای سرد، برقراری امنیت و کمک به افراد آسیب دیده پرداختند.

با توجه به همجواری شهرستان مارگون و شهر سی سخت این گروه جهادی زودتر از بسیاری از مسئولین خود را به مناطق زلزله زده رساندند و تا پایان خدمت رسانی در این منطقه فعالیت خواهند کرد.

فعالیت هایی از قبیل پخت و توزیع غذای گرم، جمع آوری کمک های مردمی، توزیع اقلام گرمایشی، کمک در ساخت و تعمیر منازل آسیب دیده از جمله برنامه های  اتی این گروه  جهادی است.

گفتنی است گروه های جهادی مختلفی از سراسر شهرستان دنا و استان کهگیلویه وبویراحمد برای کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت عازم منطقه شده اند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.