گروه: اخبار استان خبر: 181422 / تاریخ انتشار : 1399/12/10 ساعت : 07:00

آخرین جزئیات ورود 100 کانکس به شهرستان زلزله زده دنا/چه افرادی کانکس دریافت می کنند

فرماندار شهرستان دنا آخرین وضعیت ورود کانکس های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را به این شهرستان زلزله زده تشریح کرد:

عبدالحمید پناهی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در خصوص کانکس ها گفت: روزی که نماینده ویژه رئیس جمهور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان حضور پیدا کرد از پرداخت 20 میلیون تومان بلاعوض به مردم زلزله زده شهرستان دنا خبر داد که برای اجاره خانه یا رهن در این مدت که خانه هایشان در حال ساخت است استفاده کنند و اینکه امکان دادن کانکس وجود ندارد.

فرماندا دنا عنوان کرد: با این وجود  ازطریق برخی از نهادها، دستگاه ها و برخی از خیرین قول هایی داده شد که کانکس هایی در اختیار مردم قرار بگیرد اما نه به این شکل که کانکس ها به مردم داده شود که در هر کوچه و خیابانی نصب شوند.
 
وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که یک یا دو نقطه در شهر به صورت کمپ برای استقرار این کانکس ها ایجاد شوند تا کسانی که به کانکس نیاز دارند در این کمپ ها با فاصله اجتماعی حضور پیدا کنند.
 
پناهی تصریح کرد: تا کنون ستاد اجرایی فرمان امام که مدیریت استانی آن تا کنون کمکهای زیادی به ما در شهرستان داشته اند تا این لحظه 70 کانکس را به شهرستان سی سخت منتقل کرده اند تا فردانیز  30 کانکس دیگر ارسال خواهد شد و مجموعا 100 کانکس در شهرستان خواهیم داشت.
 
فرماندار شهرستان دنا ادامه داد: کسانی می توانند در این کانکس ها مستقر شوند که بیشترین مشکلات را داشته باشند از جمله اینکه یا آشنایی نداشته باشند،یا نتوانند خانه ای اجاره کنند ، اولویت دادن کانکس با افرادی است که بیشترین مشکل را در شهرستان دارند.
 
وی بیان کرد: این کانکس ها امانتی هستند و بعد از زمانی که خانه های مردم ساخته شد کانکس ها باید به ستاد اجرایی فرمان امام پس داده شوند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.