گروه: اخبار استان خبر: 181837 / تاریخ انتشار : 1399/12/18 ساعت : 23:20

پویش همگانی"نه به نزاع های عمومی در چرام"و دعوت به آرامش توسط معتمدین و مسئولان

در پی حادثه قتل جوان چرامی و هنجار شکنی عده ای در شهر، پویش همگانی نه به نزاع های عمومی در چرام در فضای مجازی به راه افتاد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در پی حداثه قتل جوان چرامی و هنجار شکنی عده ای در شهر نشست هایی توسط معتمدین، ریش سفیدان و مسئولان چرامی برگزار و پویش همگانی نه به نزاع های عمومی در چرام در فضای مجازی به راه افتاد.

 

در پی این حادثه در روزهای اخیر و قتل یک جوان در چرام، در حالی که اکثر مردم از این حادثه متاثر شدن و خانواده مقتول نیز اعلام کردند که پیگیری و مجازات عاملان این حادثه باید از طریق دستگاه قضا و مجاری قانونی صورت گیرد و خطا و گناه چند نفر، قابل تعمیم به تمامی یک طایفه نیست، عده ای از هیجانات اولیه و فضای ملتهب ایجاد شده سواستفاده کرده و زمان را برای عقده گشایی های طایفه ای، تهدید، غارت و خسارت به اموال مردم بی گناه مناسب دیده و موجب ناامنی و ناراحتی بیش از پیش مردم چرام شدند.

---

طی روزهای اخیر معتمدین، ریش سفیدان و مسئولین شهرستان چرام در خصوص این درگیری منجر به قتل در شهر چرام نشست های متعدد برگزار کرد و با دعوت به آرامش مخالفت خود را با هنجارشکنی ها اعلام کردند.


فعالان فضای مجازی نیز با راه اندازی پویش همگانی #نه_به_نزاع_های_عمومی_در_چرام
از مردم دعوت کردند تا با انتشار این پویش در فضای مجازی و پیام رسان های مختلف، مخالفت خود را با این هنجارشکنی ها اعلام کرده و همچنین از دستگاه های امنیتی درخواست دارند بطور جدی به موضوع ورود کرده و با عاملان این آشوب ها برخورد قاطع کند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.