گروه: اخبار استان خبر: 181840 / تاریخ انتشار : 1399/12/19 ساعت : 09:37

تخصیص عیدی ویژه به زلزله‌زدگان سی‌سخت

رئیس کمیته امداد از اختصاص عیدی ویژه برای زلزله زدگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مقرر کرده‌ایم که مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)  در محدوده شهر سی‌سخت به صورت دو برابر ماه به حساب آن‌ها واریز شود.

 

بختیاری در ادامه گفت: با توجه به شرایط خاصی که در حال حاضر زلزله‌زدگان شهر سی‌سخت در آن قرار دارند و کمبودها و مشکلات موجود، بنا بر این شد که سایر مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در سی‌سخت دو برابر سایر مددجویان این مجموعه مستمری بگیرند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) همچنین اضافه کرد: با کمک بنیاد مسکن قرار است خانه‌های تخریب شده و آسیب دیده زلزله‌زدگان سی‌سخت مورد بازسازی و یا ساخت دوباره واقع شوند.

بختیاری یادآور شد: همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا خانه‌های مددجویان زلزله زده سی‌سخت را در طول کوتاهترین زمان ممکن ساخته و به آن‌ها تحویل بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: در ساخت و بازسازی دوباره خانه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)  قرارگاه خاتم الانبیاء نیز مشارکت خواهد داشت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی  (ره) از اهدای بسته‌های معیشتی و حمایتی به زلزله‌زدگان سی‌سخت خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است تا مشکلات مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سی‌سخت را کاهش دهیم و مرتفع کنیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.